کتاب‌های آموزشی رشته سینما و تئاتر،نمایشنامه،فیلمنامه

خرید کتاب های سینما و تئاتر می تواند به کسانی که به صورت حرفه ای علاقه مند به این رشته ها هستند کمک کند تا با غنی کردن دانش تئوری خود وارد این عرصه شوند و با آگاهی و بینش بیشتر به سمت علاقه ی خودشان بروند . علاوه بر این ، خرید بهترین کتاب های سینما و تئاتر و مطالعه در این زمینه می تواند برای کسانی که صرفا مخاطب سینما و تئاتر هستند نیز جذاب باشد. کتاب های زیادی در زمینه ی بازیگری سینما ، کارگردانی سینما ، بازیگری تئاتر و کارگردانی تئاتر نوشته شده است که شما می توانید با خرید آن ها مطالعات خودتان را در این زمینه ژرفا ببخشید.

کتاب های تکنیک بازیگری اثر استلا آدلر ، سه گانه ی بازیگری نوشته ی استانیسلاوسکی و درست و نادرست اثر دیوید ممت چند نمونه از بهترین کتاب های بازیگری هستند که پیشنهاد می شود. نمایش در ایران ، تاریخ مصور تئاتر و از منظر درام نویس نیز  از بهترین کتاب های رشته تئاتر هستند که میتوانند برای مخاطب مفید باشند. برای خرید کتاب های بازیگری سینما و تئاتر و مطالعه ی بیشتر در باب این کتاب ها می توانید به مقاله ی دیگری که در این جا نوشته ایم مراجعه کنید.  در این مقاله ما تعدادی از بهترین کتاب هایی که برای آموزش بازیگری ، نویسندگی و کارگردانی نوشته شده است را گرد هم آورده ایم و به طور مفصل آن ها را بررسی کرده ایم که پیشنهاد می کنیم پیش از خرید کتاب برای بازیگری تئاتر و سینما و همچنین دیگر فعالیت ها در این زمینه آن مقاله را مطالعه کنید.

خواندن فیلمنامه و نمایشنامه می تواند تجربه ای متفاوت در زمینه ی داستان خوانی باشد . در رمان ها و داستان های کوتاه شما با کارکتری همراه می شوید و همه چیز را تحت یک روایت می شنوید اما در نمایشنامه و فیلمنامه می توانید داستان را از زبان کارکتر های مختلف بشنوید و همانطور که در ذهنتان دوست دارید آن ها را تخیل کنید. خرید فیلمنامه همچنین به کسانی که به طور حرفه ای تر به سینما علاقه مندند می تواند کمک کند تا با شیوه ی نگارش فیلمنامه آشنا شوند ؛ همانطور که خرید نمایشنامه نیز می تواند به کسانی که می خواهند وارد تئاتر شوند کمک کند تا با بهترین نویسنده های دنیا و فضا های ذهنیشان آشنا شوند.

همانطور که گفتیم سینما و تئاتر نیز مانند هر هنری ، علاوه بر تجربه و عملگرایی نیازمند دانش تئوری هستند و باید هنرجویان از این نظر هم خودشان را تغذیه کنند. خرید بهترین کتاب های سینما و همچنین خرید بهترین کتاب های رشته تئاتر و مطالعه ی آن ها می تواند نیروی محرکه ای باشد برای حرکت در این راه جذاب و پر پیچ و خم. در زمنیه ی سینما و تئاتر نشر بیدگل ، نیلا و افراز فعالیت خوبی دارند و کتاب های تخصصی سینما و تئاتر را تا به حال منتشر کرده اند . بهترین کتاب های چاپ شده در زمینه ی تئاتر را می‌توانید در این قسمت مطالعه کنید و از فروشگاه آنلاین کتاب هشت تهیه کنید. امید است که هنرجویان و هنرمندان این حوزه با استفاده از این منابع بتوانند هنرشان را تعالی بخشند.