کتاب‌های رمان

خرید کتاب رمان به قوه ی تخیل انسان کمک کرده و نیاز داستان شنیدن ما را ارضا می کند. داستان نقش اساسی ای را در زندگی بشر بازی می‌کند . همیشه بهترین کتاب های رمان از پرفروش ترین کتاب های کتاب فروشی هاست. بهترین نویسندگان رمان ایرانی تا به حال آثار ماندگاری در این زمینه خلق کرده اند و می توان با خرید رمان ایرانی ازایین گنجینه ی ارزشمند استفاده کرد. همانطور که خرید رمان خارجی هم به خوانندگان و هم به نویسندگان ایرانی کمک می کند تا با فضای رمان های موفق و پرفروش دنیا آشنا شوند . در این جا چند دسته از رمان های مختلف را با هم مرور می کنیم.

خرید رمان علمی – تخیلی

در این دست رمان ها همانطور که از اسمش پیداست نویسنده با قوه ی تخیل و خیال بافی اش دست خواننده را میگیرد و به دنیای خودش می‌برد یک داستان علمی تخیلی بلند برای او روایت می کند. مجموعه ی هری پاتر نوشته ی جی کی رولینگ از بهترین رمان های علمی تخیلی دنیاست . این دسته بین نوجوانان و جوانان طرفداران خاص خودش را دارد و بهترین کتاب های علمی تخیلی برای جوانان را می توان از میان رمان های علمی و تخیلی انتخاب کرد. خرید رمان علمی – تخیلی در ایران نیز بین این رده ی سنی بسیار پر طرفدار است.

خرید رمان عاشقانه

خرید رمان عاشقانه و مطالعه ی آن می تواند احساسات خواننده را تربیت کند . انسان همواره مشتاق شنیدن داستان هایی در باب عشق است. بهترین رمان های ایرانی نیز گریزی به عشق در قصه شان می زنند. همانطور که بهترین رمان های خارجی هم از داستان گویی درباره عشق در پیشبرد روایتشان استفاده می کنند.

خرید رمان تاریخی

نویسندگان رمان در داستان هایشان گاهی از تاریخ به عنوان بستری برای روایت قصه شخصیتشان استفاده می کنند. خرید رمان تاریخی و مطالعه ی آن به خواننده این امکان را می دهد که علاوه بر شنیدن یک قصه ی جذاب با اتفاقات و وقایع تاریخی نیز آشنا شود. از بهترین رمان های تاریخی می توان به خواجه تاجدار نوشته ذبیح الله منصوری و کلید اثر محمود دولت آبادی اشاره کرد.

خرید رمان معمایی

رمان معمایی و رازآلود همان طور که از اسمش پیداست ، حول یک مساله ی پر رمز و راز روایت می‌شود. رمان های کارآگاهی یا رمان های پلیسی معمولا بستر مناسبی برای یک داستان معمایی جنایی هستند. نوشته های آگاتا کریستی معمولا در این دسته قرار میگیرند . بهترین رمان های معمایی ایرانی نیز برای کسانی که تمایل به مطالعه ی آثاری با فضا های بومی خودمان را دارند می تواند جذاب باشد. خرید رمان معمایی را به آن دسته از خوانندگان که علاقه‌مند به داستان های کارآگاهی هستند ، می‌توانیم پیشنهاد کنیم.

خرید رمان ترسناک

ژانر وحشت در سینما و ادبیات مخاظب خاص خودش را دارد و از دسته های نسبتا پرفروش رمان هم به حساب می‌آیند. رمان با ژانر ترسناک بین نوجوانان نیز طرفداران زیادی دارد و امروزه رمان نوجوان ترسناک از پرفروش ترین های این دسته به حساب می آید. فرار از تیمارستان ، فروپاشی و عمارت سوخته از جمله رمان های این دسته به حساب می‌آیند.

تمامی رمان های موردعلاقه ی خودتان را می‌توانید در فروشگاه آنلاین کتاب هشت جست و جو کرده و تهیه کنید.