ایمیل
تلفن
فروش ویژه
شناسه محصول: 9786001230146

کتاب شماره صفر نشر ترانه

ویژگی‌ها
دسته بندی:
موضوع اصلی:
موضوع فرعی:
نویسنده:
قطع کتاب:
جلد کتاب: شومیز
فروشنده
Charvadeh

ناموجود

ارسال توسط فروشگاه آنلاین کتاب هشت 8
ناموجود

ناموجود


توضیحات

کتاب “شماره صفر”، نوشته اومبرتو اکو، اولین بار در سال دوهزار و پانزده منتشر شد. موسولینی و معشوقه او در سال هزار و نهصد و چهل و پنج در دریاچه کومو، توسط پارتیزان‌های محلی دستگیر شده‌اند و با گلوله کشته شده‌اند. شرایط دقیق مرگ موسولینی هنوز هم بحث‌برانگیز است. در سال هزار نهصد و نود و دو در میلان، نویسنده‌ای نا امید و نه‌چندان موفق، به اسم کلونا، پیشنهادی می‌شود که قادر نیست آن را رد کند. از او می‌خواهند با نام نویسنده دیگری کتابی را بنویسد. کسی که کتاب را پیشنهاد داده است مردی ثروتمند و پرنفوذ در رسانه‌ها می باشد که صاحب روزنامه ای است. وقتی کلونا با اعضای روزنامه آشنا می‌شود، متوجه نظریه متوهمانه‌ی سردبیر می‌شود که اعتقاد دارد جسد موسولینی، درحقیقت جسد او نبوده و این اتفاقات، بخشی از نقشه بزرگی از طرف فاشیست‌ها بوده‌است.

اومبرتو اکو، در ژانویه هزار و سیصد و نود و دو متولد شد و در فوریه دوهزار و شانزده از دنیا رفت. او نشانه شناس، فیلسوف، منتقد ادبی و رمان‌نویس ایتالیایی بوده است. اکو که مدرک دکترای خود را در دانشگاه تورینو گرفته، در دانشگاه‌های میلان، فلورانس، بولونیا و کوژ دو فرانس به تدریس پرداخته است. شهرت اومبرتو اکو بیشتر به‌ عنوان رمان ‌نویس است، درحالی‌که او پیش از هرچیز نشانه‌شناس و فلسفه‌دان بزرگی است و در برابر صدها مقاله و بیش از چهل عنوان کتاب علمی، فقط پنج رمان دارد.

ما در کتاب هشت امیدواریم با ارائه کتاب‌هایی همچون “شماره صفر”، به شما عزیزان این امکان را بدهیم که در کنار خواندن رمانی جذاب و هیجان‌انگیز، با ادبیات معاصر جهان آشنایی بیشتری پیدا کنید.

توضیحات تکمیلی

وزن 222 گرم
ابعاد 21 × 14 × 2 سانتیمتر
دسته بندی

موضوع اصلی

موضوع فرعی

نویسنده

مترجم

قطع کتاب

جلد کتاب

شومیز

نقد و بررسی‌ها

درمورد این محصول دیدگاه درج کنید.

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.