ایمیل
تلفن
فروش ویژه
شناسه محصول: 9789644531422

کتاب چیزهایی که کاش میتوانستم به او بگوییم نشر مجید

دسته: برند: مجید
ویژگی‌ها
دسته بندی:
موضوع اصلی:
موضوع فرعی:
نویسنده:
قطع کتاب:
جلد کتاب: شومیز
فروشنده
masoud heydarian

ناموجود

ارسال توسط فروشگاه آنلاین کتاب هشت 8
ناموجود

ناموجود


توضیحات

 کتاب “چيزهايي که کاش مي توانستم به او بگويم”، اثر ام سوسا، به صحبت‌هاي آخري اشاره دارد که مي‌خواهيد به کسي بگوييد که از او جدا شده‌ايد يا به شما صدمه زده است. اين کتاب به صدمات و دردهاي اشاره دارد که در پايان يک ارتباط ممکن است فرد متحمل بشود و راهنمايي است براي بهبود يافتن از اين صدمات و دردها.

کتاب “چيزهايي که کاش مي توانستم به او بگويم”، حاوي جملات کوتاه و عاشقانه اي است که به شکل شاعرانه‌اي نوشته شده‌اند و به افرادي که دچار جدايي، دل‌شکستگي، و ناديده گرفته شدن، شده‌اند و به تازگي به رابطه‌اي عميق و عاشقانه پايان داده‌اند، کمک مي‌کند تا بتوانند دردهاي روحي خود را آرام کنند و به زندگي شاد خود ادامه دهند. اين کتاب با جملات کوتاه و شعر گونه خود شما را آرام مي‌کند و به شما کمک مي‌کند تا زخم‌هايتان را التيام بخشيد. جملات بسيار کوتاه کتاب مي‌توانند تأثيري فوق‌العاده بر احساسات شما بگذارند و شما را به ادامه زندگي آرام و طبيعي تان ترغيب کنند.

کتاب “چيزهايي که کاش مي توانستم به او بگويم”، به شما انگيزه مي دهد روابط بيمار يا ناموفق قبلي خود را پشت سر بگذاريد و به سمت جلو و داشتن روابطي سالم تر حرکت کنيد. جملات اين کتاب تاکنون به افراد زيادي کمک کرده تا با جدايي بعد از تمام شدن يک رابطه کنار بيايند و ارزش خود را درک، و رفتارهاي اشتباهي را که ممکن است به آن‌ها آسيب بزند، رها کنند.

ما در کتاب هشت اميدواريم با ارائه کتاب‌هايي همچون “چيزهايي که کاش مي توانستم به او بگويم”، به شما عزيزان کمک کنيم به گونه‌اي عميق‌تر به روابط خود بپردازيد و با اتفاقات ناخوشايندي که ممکن است در رابطه تان پيش بيايد، به خوبي کنار بياييد و براي رسيدن به رابطه‌اي بهتر و سالم‌تر به سمت جلو حرکت کنيد.

توضیحات تکمیلی

وزن 115 گرم
ابعاد 21 × 14 × 1 سانتیمتر
دسته بندی

موضوع اصلی

موضوع فرعی

نویسنده

مترجم

قطع کتاب

جلد کتاب

شومیز

نقد و بررسی‌ها

درمورد این محصول دیدگاه درج کنید.

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.