ایمیل
تلفن
فروش ویژه
شناسه محصول: 9786001230135

کتاب پیش از آنکه مال تو باشیم نشر شمشاد

ویژگی‌ها
دسته بندی:
موضوع اصلی:
موضوع فرعی:
نویسنده:
قطع کتاب:
جلد کتاب: شومیز
فروشنده
Charvadeh

ناموجود

ارسال توسط فروشگاه آنلاین کتاب هشت 8
ناموجود

ناموجود


توضیحات

کتاب “پیش از آنکه مال تو باشیم”، نوشته لیزا وینگیت، بر مبنای اتفاقی واقعی در آمریکا بین سال‌های هزار و نهصد و بیست و چهار تا هزار و نهصد و پنجاه می باشد. داستان کتاب درباره زنی به نام جورجیا تن است، که در زمان مسئولیتش در یتیم‌خانه تنسی، بچه‌ها را می‌دزدیده و به‌طور غیرقانونی به خانواده‌های ثروتمند می‌فروخته است. جورجیا، پیش از آنکه جرمش به اثبات برسد، در سن پنجاه و نه سالگی براثر سرطان از دنیا رفت.

داستان در زمان حال می‌گذرد و با خاطرات مادربزرگی به نام جودی به سال هزار و نهصد و سی و چهار بازمی‌گردد. این مادربزرگ در طوفان خاطراتش گرفتار شده و رازهایی را درباره هویت واقعی خود به نوه‌اش، ایوری، بازگو می‌کند. ایوری تصمیم می‌گیرد با اطلاعاتی که مادربزرگش در اختیارش گذاشته است به دنبال هویت مادربزرگ جودی برود و درنهایت پی می‌برد که او زمانی عضوی فعال از انجمن زنان بوده است و همین طور مادر یکی از سناتورهای آمریکا، که در گذشته جزء قربانیان جرجیا تن بوده‌است.

هنگامی‌که مادر جودی برای بدنیا آوردن او و برادر دوقلویش به همراه پدر به بیمارستان رفته بوده‌است، دختر بزرگ ‌تر مسئولیت نگهداری از چهار خواهر و برادر دیگر را به‌عهده داشته است. در بیمارستان، اوراقی در اختیار پدر جودی قرار می‌گیرد و او با تصور این‌که آنها برگه‌های مرخصی همسرش هستند، امضایشان می کند؛ اما او در واقع با امضای آن اوراق، حق حضانت فرزندانش را به خانواده دیگری سپرده بوده است.

ما در کتاب هشت امیدواریم با ارائه کتاب‌هایی همچون “پیش از آنکه مال تو باشیم”، به شما عزیزان این امکان را بدهیم که در کنار خواندن رمانی هیجان‌انگیز و گیرا، با اتفاقی واقعی که سال‌ها پیش زندگی کودکان بسیاری را تحت تاثیر قرار داده است، آشنا شوید.

توضیحات تکمیلی

وزن 430 گرم
ابعاد 21 × 14 × 2 سانتیمتر
دسته بندی

موضوع اصلی

موضوع فرعی

نویسنده

مترجم

قطع کتاب

جلد کتاب

شومیز

نقد و بررسی‌ها

درمورد این محصول دیدگاه درج کنید.

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.