کتاب‌های داستان کوتاه

خرید کتاب های داستان کوتاه به خواننده این امکان را می دهد که چندین داستان مختلف را در قالب یک کتاب بخواند. بهترین مجموعه های داستان کوتاه می توانند تجربه ی سفر به فضا های ذهنی چندین نویسنده را به طور همزمان به خواننده بدهند.

نویسنده های ایرانی نیز داستان های کوتاه زیادی را در قالب مجموعه به چاپ رسانده اند . همچنین احمد گلشیری نیز بهترین داستان های کوتاه جهان را در پنج جلد کنار هم جمع آوری کرده است. خرید کتاب داستان کوتاه در ایران نیز مانند دیگر کشور ها طرفداران خاص خودش را دارد.

برای کودکان و نوجوانان نیز داستان کوتاه های زیادی نوشته شده است. خرید کتاب داستان کوتاه ایرانی کودکانه و همچنین داستان کوتاه برای نوجوانان می تواند به پرورش قوه ی تخیل آن ها کمک کند.

داستان کوتاه یکی از شیوه های داستان گویی است که یک روایت واحد و کوتاه را به وسیله ی تعداد کلمات کم ، معمولا زیر دو هزار کلمه ، برای مخاطب روایت می‌کند. در داستان کوتاه بر خلاف رمان و داستان های بلند ، معمولا تعداد شخصیت کمتری را می‌بینیم .اگر بخواهیم از بهترین داستان کوتاه های جهان و نویسندگان آن سخن به میان بیاوریم می‌توانیم به آنتوان چخوف اشاره کنیم . ریموند کارور ، ارنست همینگوی ، ادگار آلن پو و سلینجر از دیگر بزرگان این عرصه درجهان هستند. هوشنگ گلشیری ، محمد علی جمال زاده ، صادق هدایت و سیمین دانشور هم از بهترین داستان کوتاه نویسان ایران  هستند.

برای خرید بهترین داستان کوتاه های ایران و جهان می‌توانید به فروشگاه آنلاین کتاب هشت مراجعه کنید.