ایمیل
تلفن
فروش ویژه
شناسه محصول: 9786002533845

کتاب زندگی دومت زمانی آغاز می شود که می فهمی یک زندگی بیشتر نداری نشر کتاب پارسه

ویژگی‌ها
دسته بندی:
موضوع اصلی:
موضوع فرعی:
قطع کتاب:
جلد کتاب: شومیز
فروشنده
masoud heydarian

ناموجود

ارسال توسط فروشگاه آنلاین کتاب هشت 8
ناموجود

ناموجود


توضیحات

کتاب “زندگی دومت زمانی آغاز می‌شود که می‌فهمی فقط یک زندگی داری”، نوشته رافائل ژیوردانو، زنی را به تصویر می‌کشد که می خواهد طی سفری هیجان‌انگیز، تمام آنچه را که شاد بودن را از او دور می کند، متحول کند. داستان این کتاب درباره زنی سی و هشت ساله به نام کامیی است که مانند بسیاری از افراد جامعه به ظاهر شاد و خوشبخت است، اما در درون خود این حس را ندارد. کامیی به‌ راحتی از کنار این ماجرا نمی‌گذرد و تلاش دارد تا راهی برای رسیدن به خوشبختی واقعی و شادی حقیقی پیدا کند

کتاب “زندگی دومت زمانی آغاز می‌شود که می‌فهمی فقط یک زندگی داری”، برای همه افرادی که امکانات و شرایط لازم را برای خوش‌بخت و شاد بودن دارند، اما در درون خود این احساس را ندارند، بسیار مؤثر و مفید است. خواننده می‌تواند با خواندن داستان، خود را در قالب نقش اول رمان قرار دهد و در سفرها با او همراهی کند و در انتها به رشد شخصیتی لازم برای احساس خوشبختی و شادی درونی دست یابد.

بخشی از کتاب:
“وقتی دید متوجه منظورش نمی‌شوم برایم اصل لنگراندازی مثبت را توضیح داد؛ تکنیکی بود که با استفاده از آن هرگاه می‌خواستیم حالت جسمی یا روحی خود در لحظه‌ای شاد را دوباره تجربه کنیم، آن‌لحظه را به یاد می‌آوردیم. ابتدا باید لنگر مربوط به لحظۀ باشکوهی از زندگی‌ام را تعیین می‌کردم. سپس یک واژه، تصویر و یا حرکتی را برای آن لحظۀ خوش و پر از آرامش در نظر می‌گرفتم. آن روز، در آن بالن تصمیم گرفتم انگشت کوچک دست چپم را محکم فشار بدهم.”

ما در کتاب هشت امیدواریم با ارائه کتاب‌هایی همچون “زندگی دومت زمانی آغاز می‌شود که می‌فهمی فقط یک زندگی داری”، به شما عزیزان این امکان را بدهیم که در کنار خواندن رمانی زیبا و جذاب، بتوانید به شناخت بهتری از خود برسید و با غلبه بر محدودیت‌های ذهنی و تغییر و تحول رویدادهایی در زندگی که شما را از شادی و خوشبختی حقیقی دور می کنند، به شادی و خوشبختی درونی دست یابید.

توضیحات تکمیلی

وزن 250 گرم
ابعاد 22 × 12 × 1 سانتیمتر
دسته بندی

موضوع اصلی

موضوع فرعی

نویسنده

مترجم

قطع کتاب

جلد کتاب

شومیز

نقد و بررسی‌ها

درمورد این محصول دیدگاه درج کنید.

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.