کتاب این بدان معناست آن بدین معنا نشر ترانه

جزئیات کتاب
ارسال فوق سریع به سراسر ایران با تیپاکس
موجود در انبار کتاب هشت
ضمانت اصالت کالا
سلامت فیزیکی کالا

30%35,000 تومان 24,500 تومان

2 در انبار

تحویل کتاب 3 روزه
پشتیبانی تا 18 ساعت
پرداخت با درگاه بانکی
ضمانت اصل بودن
پرداخت درب منزل

مختصری از کتاب

کتاب “این بدان معناست آن بدین معنا (درآمدی مصور بر نشانه شناسی)”، نوشته شان هال، به بررسی مجموعه‌ای از مفاهیم اساسی در نشانه شناسی می‌پردازد. این کتاب شامل هشت فصل می باشد. فصل‌های کتاب عبارت‌اند از نشانه و نشانه پردازی، شیوه‌های معنا، ساختارهای مفهومی، ساختارهای دیداری، ساختارهای متنی، مسائل تفسیری، قاب‌بندی معنا، داستان و داستان‌گویی.

با توجه به آموزه‌های کتاب “این بدان معناست آن بدین معنا (درآمدی مصور بر نشانه شناسی)”، می‌توان با به کارگیری صورت‌های زبانی مختلف، روابط متفاوتی بین نویسنده، خواننده، گوینده و شنونده ایجاد کرد. بعضی از شکل‌های نشانه‌شناسانه که گفتار و نوشتار می‌توانند به خود بگیرند عبارت‌اند از: نوشتار رسمی، مقاله‌های دانشگاهی، فرم‌های حقوقی، دستورالعمل‌ها، گزارش‌های پزشکی و… اگرچه این صورت‌های گفتاری یا نوشتاری غالباً از یکدیگر متمایز هستند، بااین‌حال گاهی بر هم‌پوشانی و هم‌گرایی دارند.

در کتاب “این بدان معناست آن بدین معنا (درآمدی مصور بر نشانه شناسی)”، هفتاد و شش مجموعه از مفاهیم اساسی نشانه‌شناسی با در نظر گرفتن اشیاء، تصاویر و متون مختلف مورد بررسی قرار می گیرد. برای هر یک از این مجموعه‌ها، پرسشی در نظر گرفته شده‌است؛ به این شکل خواننده کتاب می‌تواند قبل از ورق زدن و یافتن پاسخ نویسنده، جواب خودش را به این سوال بدهد و آن را مورد بررسی قرار دهد. به این شکل، خواننده مورد چالش قرار می‌گیرد تا به این موضوع فکر کند که معانی و نشانه‌ها به چه شکل ساخته، تفسیر و درک می شوند.

نشانه شناسی علمی است که به تفسیر علائم و نشانه‌ها می‌پردازد. علم نشانه‌ها، علمی بسیار پایه‌ای و ضروری است، چون بخش بزرگی از ارتباطات انسانی برمبنای نشانه‌ها شکل می‌گیرد.

مادر کتاب هشت امیدواریم با ارائه کتاب “این بدان معناست آن بدین معنا (درآمدی مصور بر نشانه شناسی)”، به شما عزیزان این امکان را بدهیم که با دنیای سمبل‌ها و نشانه‌ها آشنایی هر چه بیشتری بیابید و بتوانید از این دانش برای ارتباطات قدرت‌مندتر در زندگی خود بهره ببرید.

مشخصات کتاب

وزن 370 g
ابعاد 21 × 14 × 1 cm
موضوع اصلی

نویسنده

مترجم

جلد کتاب

شومیز

دسته بندی

موضوع فرعی

,

قطع کتاب

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کتاب این بدان معناست آن بدین معنا نشر ترانه”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.