ایمیل
تلفن
شناسه محصول: 9786007845707

کتاب سیزده دلیل برای اینکه نشر میلکان

ویژگی‌ها
دسته بندی:
موضوع اصلی:
موضوع فرعی:
نویسنده:
قطع کتاب:
جلد کتاب: شومیز
فروشنده
masoud heydarian

ناموجود

ارسال توسط فروشگاه آنلاین کتاب هشت 8
ناموجود

ناموجود


توضیحات

رمان “سيزده دليل براي اين‌که”، اثر جي اشر، داستان خودکشي دختري بنام هانا بيکر در دبيرستان و علل آن مي باشد. هانا بيکر که موضوع اصلي کتاب است، دست به خودکشي مي‌زند و نوارهايي را از خود به‌جا مي‌گذارد که در آن‌ها سيزده دليل خودکشي خود را توضيح داده‌است.

کلي جنسن که راوي داستان است در نوارهايي که از هانا به جامانده مورد اشاره قرار مي گيرد. آنا تصريح مي‌کند که او هميشه با هانا مهربان بوده و حقش اين نبوده که در ليست او باشد. کلي تنها کسي است که در نوارها به او اشاره شده، اما به‌طور مستقيم براي مرگ هانا مورد سرزنش قرار نگرفته است. موضوع اولين نوار هانا، جاستين فولي است که اولين تجربه عاشقانه هانا با او بوده است. هانا، جاستين را در اولين نوار به خاطر شروع شايعاتي که او را هرزه جلوه داده بود، مورد سرزنش قرار مي‌دهد…

خواندن داستان اين خودکشي براي نوجوانان زيادي در سراسر جهان جذاب بوده است، زيرا با وجود اين‌که مرگ هانا، دوستان و اطرافيانش را غمگين مي‌کند، اما در انتهاي داستان نتيجه اين است که وضعيت زندگي نوجوان‌ها آن‌قدرها هم بد نيست.

بخشي از کتاب:
“چند در پايين تر غذاخوري رزيه. قدم هام رو آهسته مي کنم. به شيشه ي مغازه ي حيوون فروشي تکيه مي دم که نفسم سر جاش بياد. بعد به جلو خم مي شم و دستمو مي ذارم رو زانوم، مي خوام قبل از اين که مادرم برسه همه چي آروم باشه. غيرممکنه، چون حتا با اين که پاهام ديگه درحال دو نيست، ذهنم تند کار مي کنه. پشتم رو شيشه ي خنک سر مي خوره، زانوهام خم مي شه، سعي مي کنم جلوي اشک ها رو بگيرم. ولي زمان داره از دست مي ره. الانه که برسه.”

ما در کتاب هشت اميدواريم با ارائه کتاب‌هايي همچون “سيزده دليل براي اين‌که”، به شما عزيزان اين امکان را بدهيم که رماني جذاب و گيرا را بخوانيد، و در کنار سرگرم شدن، با دنياي نوجوانان بيشتر آشنا شويد.

توضیحات تکمیلی

وزن 256 گرم
ابعاد 22 × 12 × 1 سانتیمتر
دسته بندی

موضوع اصلی

موضوع فرعی

نویسنده

مترجم

قطع کتاب

جلد کتاب

شومیز

نقد و بررسی‌ها

درمورد این محصول دیدگاه درج کنید.

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.