ایمیل
تلفن
فروش ویژه
شناسه محصول: 9789644780608

کتاب قهرمان نشر دانش گویا

ویژگی‌ها
دسته بندی:
موضوع اصلی:
موضوع فرعی:
نویسنده:
قطع کتاب:
جلد کتاب: گالینگور
فروشنده
Mojtaba Soleymani

ناموجود

ارسال توسط فروشگاه آنلاین کتاب هشت 8
ناموجود

ناموجود


توضیحات

کتاب “قهرمان”، نوشته رندا برن، داستان تحول و دگرگونی زندگی راندا برن و بسیاری از افراد دیگر در طول تاریخ است. این داستان، از زمان‌های بسیار دور به شکل‌های مختلف در فرهنگ‌ها و کشورهای مختلف روایت شده است، اما درون‌مایه آن همواره یکی بوده است.

داستان کتاب “قهرمان”، درباره قهرمانی است که شجاعانه به سفری در سراسر این کره خاکی می رود. این قهرمان در اصل شما هستید که تنها با کامل کردن سفر قهرمان و به فعلیت درآوردن توانایی‌های بالقوه وجودتان است که می‌توانید قهرمان قصه زندگی خود شوید. زمانی که هدفی بزرگ را در چشم‌انداز زندگی خود قرار می‌دهید و با قلب خود آن را درک می‌کنید، درعین‌حال که به هدف خود می‌رسید، می‌توانید به افراد دیگری نیز که قهرمانانه گام در این سفر گذاشته‌اند، کمک کنید.

انسان‌هایی که قرار است در کتاب “قهرمان” با آن‌ها هم‌سفر شوید، افرادی هستند که راه سفر قهرمان خود را در پیش گرفته اند. آنها از سراسر دنیا دور هم جمع شده‌اند تا داستان زندگی‌شان را بازگو کنند و تجربه‌هایشان را با شما درمیان بگذارند، و تلاش دارند تا شما را به سفری هیجان‌انگیز و درخشان ترغیب کنند؛ سفر قهرمان…

بخشی از کتاب:
“کوه ها، جنگل ها، نوارهای ساحلی خیره کننده، دشت های گسترده، و همه نوع مخلوق و حیوان تماشایی. همراه با زیبایی جهان طبیعت، موفقیت و شادمانی ای هست که بشر ساکن در آن طعمش را می چشد. اما همان گونه که قهرمان پی می برد، زندگی برای بشر در عین حال بسیار چالش برانگیز است. رشد از دوران کودکی تا نوجوانی، بزرگ سالی و احتمالاً پیری رنج آور است و هرکس با دشواری هایی از قبیل بیماری جسمانی، فقر و اندوه، و درنهایت مرگ روبه رو می شود.”

ما در کتاب هشت امیدواریم با ارائه کتاب هایی همچون “قهرمان”، به شما عزیزان این امکان را بدهیم که با افرادی که سفر قهرمان را پشت سر گذاشته‌اند یا دارند آن را طی می‌کنند، آشنا شوید و بتوانید سفر قهرمان خود را کامل کنید و به موفقیت‌هایی بزرگ در زندگی خود دست یابید.

توضیحات تکمیلی

وزن 455 گرم
ابعاد 22 × 15 × 2 سانتیمتر
دسته بندی

موضوع اصلی

موضوع فرعی

نویسنده

مترجم

قطع کتاب

جلد کتاب

گالینگور

نقد و بررسی‌ها

درمورد این محصول دیدگاه درج کنید.

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.