ایمیل
تلفن
فروش ویژه
شناسه محصول: 9786008812999

کتاب عشق کافی نیست نشر میلکان

Love is Not Enough
ویژگی‌ها
دسته بندی:
موضوع اصلی:
موضوع فرعی:
نویسنده:
قطع کتاب:
جلد کتاب: شومیز
فروشنده
Charvadeh

2 عدد در انبار

ارسال توسط فروشگاه آنلاین کتاب هشت 8
15% 131,750 تومان

2 عدد در انبار

- +

توضیحات

در قسمتی از کتاب می خوانیم:

چهار مرحله ی زندگی

زندگی با شما سر ناسازگاری دارد و بعدش هم می میرید. چند روز پیش ، در حالی که به نافم زل زده بودم ، به این نتیجه رسیدم که آن زندگی ناسازگار در چهار مرحله اتفاق می افتد که از این قرار است:

مرحله یک؛ تقلید

ما عاجز به دنیا می آییم. نمی توانیم راه برویم، حرف بزنیم، خودمان غذا بخوریم، و حتی نمی توانیم مالیات های لعنتی مان را خودمان پرداخت کنیم! ما در بچگی از طریق دیدن و تقلید از دیگران یاد میگیریم. اول، انجام مهارت های فیزیکی مثل راه رفتن و صحبت کردن را یاد میگیریم و سپس مهارت های اجتماعی را با نگاه کردن و تقلید از هم سالان اطراف مان توسعه می دهیم. سپس در اواخر دوران کودکی ، یاد میگیریم با رعایت قوانین و هنجارهای اطراف ، خود را با فرهنگ مان وقف دهیم و سعی کنیم طوری رفتار کنیم که به طور کلی در جامعه پسندیده است.

در قسمتی از پشت کتاب می خوانیم:

تنها راهی که می توانید به طور کامل از عشق در زندگی لذت ببرید این است که تصمیم بگیرید به چیزیز «مهم تر از عشق» در زندگی تان بپردازید.

می توانید در زندگی خود عاشق افراد زیادی شوید. م یتوانید عاشق افرادی شودید که برای تان مناسب اند یا مناسب نیستند. می توانید به شیوه های سالم و ناسالم عاشق شوید. می توانید در جوانی یا د رایام پیری عاشق شوید.

عشق منحصر به فرد نیست. عشق خاص نیست. عشق کمیاب نیست؛ اما عزت نفس این گونه است، و همچنین شان و توانایی تان در اعتماد کردن.

به طور بالقوه در طول زندگی تان ، ممکن است عشق های زیادی داشته باشید؛ اما وقتی عزت نفس، شان ، یا توانایی تان در اعتماد کردن را از دست می دهید، به دست آوردن مجدد آن ها کار بسیار دشواری است.

عشق تجربه ای فوق العاده است. یکی از بزرگ ترین تجاربی است که زندگی به ما تقدیم می کند و چیزی است که همه باید آرزوی احساس کردن آن و لذت بردن از آن را داشته باشند؛ امّا عشق مانند هر تجربه ی دیگری ، ممکن است سالم یا ناسالم باشد. مانند هر تجربه ی دیگر، نباید اجازه بدهیم هویت مان یا اهداف زندگی مان را تعریف کند.

نباید اجازه بدهیم نابودمان کند. نباید هویت و ارزش خودمان را قربانی اش کنیم؛ چون وقتی این کار بکنیم، هم عشق را از دست می دهیم و هم خودمان را.

در زندگی، به چیزهایی بیشتر از عشق نیاز دارید ، عشق عالی است ، عشق ضروری است ، عشق زیباست ؛ اما عشق کافی نیست.

توضیحات تکمیلی

وزن 226 گرم
ابعاد 21 × 14 × 1 سانتیمتر
دسته بندی

موضوع اصلی

موضوع فرعی

نویسنده

مترجم

قطع کتاب

جلد کتاب

شومیز

نقد و بررسی‌ها

درمورد این محصول دیدگاه درج کنید.

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.