ایمیل
تلفن
فروش ویژه
شناسه محصول: 9786001230129

کتاب حالا که به لبخند رسیدیم نشر ترانه

ویژگی‌ها
دسته بندی:
موضوع اصلی:
موضوع فرعی:
قطع کتاب:
جلد کتاب: شومیز
گارانتی اصالت کالا
موجود در انبار کتاب آرتیوان
هفت روز ضمات مرجوعی

ناموجود

ارسال توسط فروشگاه آنلاین کتاب هشت 8
ناموجود

ناموجود


توضیحات

کتاب “حالا که به لبخند رسیدیم”، ترجمه، گردآوری و تالیف حسن آدینه زاده، ادامه کتاب “دو قدم تا لبخند” است. این کتاب نیز همانند “دو قدم تا لبخند” شامل مجموعه‌ای از داستان‌های کوتاه است که پیام اصلی آن‌ها این است که این خود ما هستیم که زندگی‌مان را به شکلی که هست می‌سازیم. زندگی ما در حال حاضر نتیجه افکار و اعمال گذشته ما است و درحقیقت این ما هستیم که مسئول اندیشه‌ها و احساسات خود هستیم، و همین طور گفتارمان. هرکدام از ما مسئول همه آن چیزهایی هستیم که در ذهن مان می‌گذرد، که نتیجه خواندن کتاب‌ها، دیدن فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی و ارتباط و صحبت‌های ما با افراد دیگر است. بنابراین هر کار و عملی در زندگی ما تحت کنترل خود ما است، و برای رسیدن به شادکامی و داشتن زندگی بهتر، باید افکار و اعمالمان را طوری طرح‌ریزی و کنترل کنیم که بتوانند ما را به خواسته‌هایمان برسانند.

کتاب “حالا که به لبخند رسیدیم”، همانند کتاب دو قدم تا لبخند، دربردارنده داستان‌هایی آموزنده و پندآمیز است که خواندن آنها می‌تواند ما را به یادگیری مهارت‌های زندگی بهتر و آموختن از تجربیات دیگران رهنمون شود. ویژگی این ‌گونه کتاب ‌ها با داستان‌ های کوتاه این است که در حجمی اندک می‌توان آموزه‌هایی بزرگ‌ از آنها آموخت و با به کارگیری این آموزه‌ها و تجربیاتی که از دل داستان ها انتقال می یابند، راهی روشن بسوی شادکامی و بهتر زیستن یافت.

ما در کتاب هشت امیدواریم با ارائه کتاب‌هایی همچون “حالا که به لبخند رسیدیم”، به شما عزیزان این امکان را بدهیم که با خواندن داستان‌های کوتاه و آموزنده، در کنار لذت بردن از خواندن داستان‌ها، نکاتی مفید را درباره مهارت بهتر زندگی کردن بیاموزید و آ‌نها را در زندگی خود به کار گیرید تا به شادکامی و زندگی بهتر دست یابید.

توضیحات تکمیلی

وزن 456 گرم
ابعاد 21 × 14 × 1 سانتیمتر
دسته بندی

موضوع اصلی

موضوع فرعی

نویسنده

قطع کتاب

جلد کتاب

شومیز

نقد و بررسی‌ها

درمورد این محصول دیدگاه درج کنید.

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.