ایمیل
تلفن
فروش ویژه
شناسه محصول: 9786007159644

کتاب ملت عشق نشر نیک فرجام

ویژگی‌ها
دسته بندی:
موضوع اصلی:
موضوع فرعی:
نویسنده:
قطع کتاب:
جلد کتاب: شومیز
گارانتی اصالت کالا
موجود در انبار کتاب آرتیوان
هفت روز ضمات مرجوعی

ناموجود

ارسال توسط فروشگاه آنلاین کتاب هشت 8
ناموجود

ناموجود


توضیحات

“کتاب ملت عشق” يا “چهل قاعده عشق”، رماني به قلم اليف شافاک است که به دو روايت موازي عاشقانه جذاب مي‌پردازد، يکي معاصر، و ديگري مربوط به قرن سيزدهم، زماني ‌که مولوي با مراد خود، يعني شمس تبريزي، روبرو مي‌شود. اين رويارويي موجب روشن شدن قدرت آثار ماندگار مولانا مي شود.

اللا روبينشتاين که چهل ساله است، به‌عنوان ويراستار ادبي براي يک بنگاه ادبي کار مي کند. او ازدواج نه چندان موفقي داشته است و از مشکلاتي در زندگي خانوادگي خود رنج مي‌برد. در همين حال، کتابي به نام “کفر شيرين” به دست او مي‌رسد که بايد ويراستاري آن را انجام دهد. اين کتاب رماني است که توسط شخصي به نام عزيز زاهارا نوشته شده است. اللا با خواندن اين رمان، غرق در افسانه گشتن مولانا در پي شمس و نقش شمس در تبديل مولانا به عارفي متعهد، شاعري پرشور و ذوب در عشق مي‌شود.

“کفر شيرين” داستان چگونگي تبديل شدن شمس و مولانا به دو دوست را روايت مي‌کند، و اين‌که مولانا چگونه شروع به تحول مي‌کند و چرا مردم نسبت به شمس و خانواده مولانا نفرت پيدا مي‌کنند. از طرف ديگر، اللا به‌شدت تحت تأثير کفر شيرين قرار مي‌گيرد، و طي ايميل‌هايي که به نويسنده کتاب، يعني عزيز زاهارا مي‌فرستد، زمينه آشنايي آنها فراهم مي‌شود. با رد و بدل شدن همين ايميل‌ها، اللا به اين نتيجه مي‌رسد که بايد از فرزندان، همسر و همه چيزش در زندگي بگذرد و براي رسيدن به خود واقعي و خواسته‌هايش در زندگي به عزيز زاهارا بپيوندد، و در واقع به عشق حقيقي برسد.

ما در کتاب هشت اميدواريم با ارائه کتاب‌هايي همچون “ملت عشق”(چهل قاعده عشق)، به شما عزيزان کمک کنيم از دل رماني جذاب و عاشقانه به اصل و حقيقت عشق پي ببريد و به سراسر زندگي خود رنگ عشق بزنيد. مطمئناً آشنايي با زندگي بزرگان از هر راهي، مانند خواندن رمان عاشقانه اي جذاب، به شما کمک مي‌کند به اساس و بنيان عشق پي ببريد و در زندگي خود به عشق حقيقي برسيد.

توضیحات تکمیلی

وزن 546 گرم
ابعاد 22 × 12 × 1 سانتیمتر
دسته بندی

موضوع اصلی

موضوع فرعی

نویسنده

مترجم

قطع کتاب

جلد کتاب

شومیز

نقد و بررسی‌ها

درمورد این محصول دیدگاه درج کنید.

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.