ایمیل
تلفن
شناسه محصول: 9786006268199

کتاب دال دوست داشتن

ویژگی‌ها
دسته بندی:
موضوع اصلی:
موضوع فرعی:
نویسنده:
قطع کتاب:
جلد کتاب: شومیز
گارانتی اصالت کالا
موجود در انبار کتاب آرتیوان
هفت روز ضمات مرجوعی

ناموجود

ارسال توسط فروشگاه آنلاین کتاب هشت 8
ناموجود

ناموجود


توضیحات

رمان عاشقانه “دال دوست داشتن (چند روايت از عشق و زندگي)”، نوشته حسين وحداني، روايت بايدها و نبايدهاي زندگي است. حسين وحداني، روزنامه‌نگار، که يادداشت‌هاي خود را در شبکه‌هاي مجازي به اشتراک مي‌گذاشت، درنهايت تصميم گرفت اين يادداشت‌ها را به صورت يک رمان به چاپ برساند. محتواي کتاب عشق و زندگي است و چنين مي‌گويد که عشق مي‌تواند کليد تمام قفل‌هاي زندگي باشد در دنياي امروز که هر خبري به گوشمان مي‌خورد به جنگ مربوط مي‌شود، عشق تنها چيزي است که مي‌تواند ناجي ما باشد.

بسياري از مواقع ما نمي‌توانيم تفاوت ميان وابستگي و عادت، و وابستگي و عشق را تشخيص دهيم، با اين باعث مي‌شود که در روابط خود و ابراز احساسات مان به ديگران دچار سردرگمي شويم. کتاب رمان عاشقانه “دال دوست داشتن (چند روايت از عشق و زندگي)”، به ما کمک مي‌کند به پاسخ اين سوال که تفاوت وابستگي و عشق چيست، برسيم، و بتوانيم احساسات واقعي خود را بيان کنيم و به کسي که عاشقش هستيم، انتقال دهيم.

بخشي از کتاب:
“داغ که مي داني چيست؟ علامت را مي گرفتند توي آتش، سرخ و آتشين که مي شد، مي نشاندند روي بازو يا هرجا. درد داشت؟ بله داشت. اما يک ساعت. يک شب. يک هفته. بعدش خلاص. جايش ولي هميشه مي ماند. اين هميشه چه آدم را مي ترساند! هميشه. اين است که گفتيم الهي داغ نبيني. که تمام عمر، جلو چشمت نباشد علامت نبودن يکي. همان که حافظ مي گويد «دارم من از فراقش در ديده صد علامت» شايد.. تجربه سوگ، يک لايه نامريي-اما محسوس و واقعي- به روي همه چيز دنياي آدم مي کشد.. و ما مي دانيم که هرگز، هيچوقت، به تمامي شاد نخواهيم بود. که هرگاه دستمان را پيش آوريم تا شادي را لمس کنيم – حتي از نزديک، حتي در آغوش هم که باشيم- انگشتانمان لايه اي نامريي از غم را لمس خواهد کرد.”

ما در کتاب هشت اميدواريم با ارائه کتاب‌هايي همچون رمان عاشقانه “دال دوست داشتن (چند روايت از عشق و زندگي)”، به شما عزيزان کمک کنيم شناخت بهتري از احساسات خود و عشق واقعي به دست آوريد و در زندگي خود با پاسخ دادن به سوالاتي که ممکن است در روابط عاشقانه تان با آنها روبرو شويد، عشق را به بهترين صورت ممکن تجربه کنيد.

توضیحات تکمیلی

وزن 145 گرم
ابعاد 21.5 × 14.5 × 2 سانتیمتر
دسته بندی

موضوع اصلی

موضوع فرعی

نویسنده

قطع کتاب

جلد کتاب

شومیز

نقد و بررسی‌ها

درمورد این محصول دیدگاه درج کنید.

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.