ایمیل
تلفن
شناسه محصول: 9786006268132

کتاب ایکیگای (راز ژاپنی ها برای زندگی طولانی و شاد)

ویژگی‌ها
دسته بندی:
موضوع اصلی:
موضوع فرعی:
نویسنده:
قطع کتاب:
جلد کتاب: شومیز
گارانتی اصالت کالا
موجود در انبار کتاب آرتیوان
هفت روز ضمات مرجوعی

ناموجود

ارسال توسط فروشگاه آنلاین کتاب هشت 8
ناموجود

ناموجود


توضیحات

کتاب ايکيگاي (راز ژاپني‌ها براي داشتن عمر طولاني و زندگي شاد)،  راهنمايي براي افزايش طول عمر مي باشد که برمبناي تحقيقاتي کامل و علمي بر روي اهالي روستاي اوکيناواي ژاپن تأليف شده‌است. اين کتاب، که نوشته هکتور گارسيا است، نتيجه مصاحبه‌هاي او با ساکنين روستاي اوکيناوا مي‌باشد که بالاترين تعداد سالمندان بالاي صد سال را در جهان دارد، و در اين کتاب رازهايي در مورد سلامتي و طول عمر ساکنين اين روستا در اختيار شما قرار مي‌گيرد.

به باور ژاپني ها، هر فردي ايکيگاي خاص خود را دارد، يعني هدف و دليل زندگي، و به گفته ساکنان دهکده اکيناوا، يافتن آن، کليد زندگي شادتر و طولاني تر است. داشتن حس قوي ايکيگاي، چيزي که در آن، اشتياق، وظيفه، شغل و حرفه، همگي با هم تلاقي مي کنند، به اين معني است که هر روزمان معنا مي يابد و به دليلي مبدل مي شود که صبح به خاطرش بيدار مي شويم. همچنين اين دليل بسياري از ژاپني ها است براي آن که هيچ گاه بازنشسته نمي شوند (در واقع هيچ کلمه اي در ژاپني وجود ندارد که به معناي بازنشستگي باشد): آنها تا پايان عنر فعال باقي مي مانند و آنچه را که از آن لذت مي برند، انجام مي دهند، زيرا هدفي واقعي در زندگي پيدا کرده اند.

کتاب “ايکيگاي” رازهاي طول عمر و شادي ساکنان روستا را که در مصاحبه با آنها به دست آمده، چنين بر مي شمارد: رژيم غذايي سالم، فعاليت مداوم، کار، همکاري گروهي، و در نهايت راز آنها در مورد اين که چگونه ايکيگاي ويژه خود را پيدا مي کنند. اين کتاب، ابزارهايي کاربردي را براي کمک به شما در کشف ايکيگاي خود در اختيارتان مي گذارد.

ما در کتاب هشت اميدواريم با ارائه کتاب‌هايي همچون “ايکيگاي” (راز ژاپني‌ها براي داشتن عمر طولاني و زندگي شاد)، به شما عزيزان کمک کنيم تا به راز افزايش طول عمر مفيد و زندگي شادتر دست يابيد و زندگي اي سرشار از سلامت، شادي و خوشبختي را تجربه کنيد.

توضیحات تکمیلی

وزن 250 گرم
ابعاد 21.5 × 14.5 × 2 سانتیمتر
دسته بندی

موضوع اصلی

موضوع فرعی

نویسنده

مترجم

قطع کتاب

جلد کتاب

شومیز

نقد و بررسی‌ها

درمورد این محصول دیدگاه درج کنید.

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.