ایمیل
تلفن
شناسه محصول: 9786006268100

کتاب مرگ ایوان ایلیچ نشر چشمه

دسته: برند: چشمه
فروشنده
Charvadeh

ناموجود

ارسال توسط فروشگاه آنلاین کتاب هشت 8
ناموجود

ناموجود


توضیحات

کتاب “مرگ ایوان ایلیچ”، نوشته نویسنده بزرگ روس، لئو تولستوی، درباره ایوان ایلیچ، شخصی موفق در زندگی و کار خود است. ایوان ایلیچ در زندگی شخصی خود دچار مشکلاتی است که به گونه‌ای متأثر از موفقیت‌های کاری او می باشند. او بنا به دلایلی که در کتاب به آن‌ها پرداخته شده است، دچار بیماری‌ای می‌شود که قابل درمان نیست.

تولستوی در کتاب “مرگ ایوان ایلیچ”، از قدرت بالای نویسندگی خود برای به تصویر کشیدن روحیه و احساسات فردی بیمار استفاده می‌کند که دچار بیماری لاعلاجی شده است. او روحیات و احساسات ایوان ایلیچ را از لحظه خبردار شدن از بیماری‌اش تا لحظه مرگ او به پنج مرحله تقسیم می‌کند، که عبارت‌اند از: عدم پذیرش یا انکار، خشم، معامله، افسردگی و پذیرش تولستوی در این کتاب تمام این مراحل را با موشکافی مورد بررسی قرار می دهد و به توضیح تمام آن مراحل می‌پردازد.

بخشی از کتاب:
“در مدرسه کارهایی کرده بود که قبلا به نظرش بسیار ننگ آلود می آمد، و سبب می شد پس از انجام این کارها از خودش منزجر شود. اما بعدها همین که دید آدم های اسم و رسم دار هم دست به چنین اعمالی می زنند و به چشم خطا به آن ها نگاه نمی کنند، نه اینکه بگوییم این توانایی را یافت آن ها را درست تلقی کند، بلکه یکسره از یاد ببرد یا از یادآوری آن ها ذره ای هم خاطرش پریش نشود.”

ما در کتاب هشت امیدواریم با ارائه کتاب‌هایی همچون “مرگ ایوان ایلیچ”، به شما عزیزان این امکان را بدهیم که از دل خواندن رمانی جذاب و آموزنده، با فرایند آگاهی نسبت به امکان مرگ تا لحظه مرگ آشنا شوید، و همین طور از خواندن نمونه‌ای از ادبیات غنی جهان، به‌ویژه روسیه، لذت ببرید.

توضیحات تکمیلی

وزن 127 گرم
ابعاد 21.5 × 14.5 × 2.5 سانتیمتر

نقد و بررسی‌ها

درمورد این محصول دیدگاه درج کنید.

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.