کتاب اسب رقصان اثر جوجومویز انتشارات آموت

دسته: برند: آموت

56,000 تومان

دسته بندیکتاب عمومی
موضوع اصلیادبیات
موضوع فرعیرمان خارجی
نویسندهجوجو مویز
مترجممریم مفتاحی
ناشرآموت
سال انتشار1396

توضیحات

گوشه ای از لندن هنری شالاپل که دوران جوانی اش در آموزشگاهی مخصوص نخبگان سوارکاری یاد گرفته است،به نوه و اسبش یاد میدهد چگونه سوارکاری کنند و با در نظر گرفتن جاذبه زمین بتوانند حرکات نمایشی انجام دهند.اما اتفاقاتی بوجود می آید که موجب میشود سارای چهارده ساله ادامه ی مسیر را به تنهایی سپری کند.

ماجرای کتاب اسب رقصان اثر جوجومویز  از کسنوفون، در باب سوارکاری، ۳۵۰ پیش از میلاد و ماه آگوست شروع میشود و مثل باقی رمان های جوجو مویز داستان جذابی دارد.جوجو مویز در این کتابش هم مثل متن دختری که رهایش کردی از مشکلات حقوقی میگوید که ممکن است در آرام ترین زندگی ها بوجود بیایند.اما عشق و علاقه ای که در کتاب هایش وجود دارد نمیگذارد فضای خشکی ایجاد شود.حالا چه عشق و علاقه بین انسان ها باشد چه مثل این کتاب عشق دختری به اسبش.

 

جوجومویز و نوشتن کتاب اسب رقصان

عده ای کتاب اسب رقصان را عجیب ترین نوشته جوجو مویز میدانند.نویسنده ای که همیشه از عشق بین انسان ها و روابط آنها حرف میزند ناگهان تصمیم میگیرد از عشق دختر نوجوانی نسبت به اسبش بنویسد.این کتاب هم مثل باقی کتاب های جوجو مویز کشش زیادی دارد و مطالعه کامل آن برای علاقمندانش را به دنبال داشته است.البته که طرفداران این نویسنده با خواندن یکی از کتاب هایش باقی نوشته هایش را نیز میخوانند و از فضایی که مویز ایجاد میکند لذت میبرند.

کتاب اسب رقصان جوجو مویز ممکن است شما را وارد دنیای اسب ها کند و ببینید چطور یک اسب انسانی را عاشق خودش میکند پس قبل از خواندن این کتاب آماده وارد شدن به چنین دنیای شگفت انگیزی باشید.

دیگر آثار جوجو مویز

  • من پیش از تو
  • دختری که رهایش کردی
  • میوه خارجی
  • آخرین نامه معشوق
  •  اسب رقصان

خوشبخاته آثار مویز ترجمه های عالی به زبان فارسی دارد و میتوانید با کمی تحقیق ترجمه های خوب این کتاب ها را به راحتی تهیه کنید.

 

توضیحات تکمیلی

وزن700 g
ابعاد21.5 × 14.5 × 3 cm

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “کتاب اسب رقصان اثر جوجومویز انتشارات آموت”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.