ایمیل
تلفن
شناسه محصول: 9786003840638

کتاب اسب رقصان اثر جوجومویز انتشارات آموت

دسته: برند: آموت
ویژگی‌ها
دسته بندی:
موضوع اصلی:
موضوع فرعی:
نویسنده:
قطع کتاب:
جلد کتاب: شومیز
فروشنده
Charvadeh

ناموجود

ارسال توسط فروشگاه آنلاین کتاب هشت 8
ناموجود

ناموجود


توضیحات

گوشه ای از لندن هنری شالاپل که دوران جوانی اش در آموزشگاهی مخصوص نخبگان سوارکاری یاد گرفته است،به نوه و اسبش یاد میدهد چگونه سوارکاری کنند و با در نظر گرفتن جاذبه زمین بتوانند حرکات نمایشی انجام دهند.اما اتفاقاتی بوجود می آید که موجب میشود سارای چهارده ساله ادامه ی مسیر را به تنهایی سپری کند.

ماجرای کتاب اسب رقصان اثر جوجومویز  از کسنوفون، در باب سوارکاری، ۳۵۰ پیش از میلاد و ماه آگوست شروع میشود و مثل باقی رمان های جوجو مویز داستان جذابی دارد.جوجو مویز در این کتابش هم مثل متن دختری که رهایش کردی از مشکلات حقوقی میگوید که ممکن است در آرام ترین زندگی ها بوجود بیایند.اما عشق و علاقه ای که در کتاب هایش وجود دارد نمیگذارد فضای خشکی ایجاد شود.حالا چه عشق و علاقه بین انسان ها باشد چه مثل این کتاب عشق دختری به اسبش.

 

جوجومویز و نوشتن کتاب اسب رقصان

عده ای کتاب اسب رقصان را عجیب ترین نوشته جوجو مویز میدانند.نویسنده ای که همیشه از عشق بین انسان ها و روابط آنها حرف میزند ناگهان تصمیم میگیرد از عشق دختر نوجوانی نسبت به اسبش بنویسد.این کتاب هم مثل باقی کتاب های جوجو مویز کشش زیادی دارد و مطالعه کامل آن برای علاقمندانش را به دنبال داشته است.البته که طرفداران این نویسنده با خواندن یکی از کتاب هایش باقی نوشته هایش را نیز میخوانند و از فضایی که مویز ایجاد میکند لذت میبرند.

کتاب اسب رقصان جوجو مویز ممکن است شما را وارد دنیای اسب ها کند و ببینید چطور یک اسب انسانی را عاشق خودش میکند پس قبل از خواندن این کتاب آماده وارد شدن به چنین دنیای شگفت انگیزی باشید.

دیگر آثار جوجو مویز

  • من پیش از تو
  • دختری که رهایش کردی
  • میوه خارجی
  • آخرین نامه معشوق
  •  اسب رقصان

خوشبخاته آثار مویز ترجمه های عالی به زبان فارسی دارد و میتوانید با کمی تحقیق ترجمه های خوب این کتاب ها را به راحتی تهیه کنید.

 

توضیحات تکمیلی

وزن 700 گرم
ابعاد 21.5 × 14.5 × 3 سانتیمتر
دسته بندی

موضوع اصلی

موضوع فرعی

نویسنده

مترجم

قطع کتاب

جلد کتاب

شومیز

نقد و بررسی‌ها

درمورد این محصول دیدگاه درج کنید.

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.