ایمیل
تلفن
فروش ویژه
شناسه محصول: 9789643176686

کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد نشر رسا

ویژگی‌ها
دسته بندی:
موضوع اصلی:
موضوع فرعی:
قطع کتاب:
جلد کتاب: شومیز
فروشنده
masoud heydarian

ناموجود

ارسال توسط فروشگاه آنلاین کتاب هشت 8
ناموجود

ناموجود


توضیحات

کتاب “بنويس تا اتفاق بيفتد”، نوشته هنريت کلاوسر، به ما مي‌آموزد که چگونه با نوشتن اهداف و آرزوهايمان مي توانيم اولين گام را بسوي دستيابي به آنها برداريم. پس از نوشتن اهداف و آرزوهايمان، شاهد اين خواهيم بود که چگونه معجزه در زندگي ما رخ مي دهد و يکي‌يکي به اهداف و آرزوهاي بزرگ خود دست مي‌يابيم.

“بنويس تا اتفاق بيفتد”، با ارائه تمريناتي آسان به ما کمک مي‌کند به رمز و راز تاثير نوشتن براي رسيدن به اهداف و آرزوهاي خود پي ببريم. طبق آموزه‌هاي کتاب، نوشتن موجب مي شود خواسته‌هاي ما به تحقق برسند، ارتباطمان با اطرافيان بهتر شود، مشکلات و معضلات زندگي‌مان حل شوند، و زخم‌هاي ذهني و دروني مان التيام يابند.

بنا بر تجربيات افراد موفق، کساني که اهداف خود را به صورت نوشته تدوين مي کنند، زندگي بهتري نسبت به ديگران دارند. با نوشتن اهداف و آرزوها، مي‌توانيم آن‌ها را بهتر مديريت کنيم و به خواسته‌هاي خود برسيم. هنريت کلاوسر در اين کتاب به ما مي‌آموزد که به چه شکل بايد اهداف و آرزوهايمان را مکتوب کنيم تا ساده تر به آن‌ها دست يابيم.

بخشي از کتاب:
“تندنويسي، تکنيکي است که من در يکي از کتاب‌هايم آن را توضيح دادم. با اين تکنيک شما فقط مي‌نويسيد و به هرگونه صدا و اعتراضي که در درون شماست، اهميت نمي‌دهيد و بي‌وقفه به نوشتن ادامه مي‌دهيد. هر چيزي که مي‌نويسيد بايد حقيقت را بگوييد. با اين کار در قلب خود احساس خوبي پيدا مي‌کنيد. وقتي تندنويسي مي‌کنيد، پاداشي هم دريافت مي‌کنيد، پاداش شما نتيجه‌ تلاش بي‌وقفه‌ شماست و چيزي جز يک راه‌حل خوب براي نوشته‌ها و خواسته‌هايتان نيست. اين کار، يعني نوشتن تا رسيدن به راه‌حل. داستان نان مي‌تواند يک نمونه‌ خوب از نوشتن تا رسيدن به راه‌حل باشد.”

ما در کتاب هشت اميدواريم با ارائه کتاب‌هايي چون “بنويس تا اتفاق بيفتد”، به شما عزيزان اين امکان را بدهيم که با قدرت نوشتن براي رسيدن به اهداف و آرزوهاي بزرگ‌تان در زندگي آشنا شويد، و با به کارگيري آموزه هاي عملي کتاب، به موفقيتي سرشار دست يابيد.

توضیحات تکمیلی

وزن 378 گرم
ابعاد 24 × 12 × 1 سانتیمتر
دسته بندی

موضوع اصلی

موضوع فرعی

نویسنده

مترجم

قطع کتاب

جلد کتاب

شومیز

نقد و بررسی‌ها

درمورد این محصول دیدگاه درج کنید.

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.