ایمیل
تلفن
فروش ویژه
شناسه محصول: 9786006478081

کتاب چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند نشر شمشاد

ویژگی‌ها
دسته بندی:
موضوع اصلی:
موضوع فرعی:
نویسنده:
قطع کتاب:
جلد کتاب: شومیز
فروشنده
masoud heydarian

ناموجود

ارسال توسط فروشگاه آنلاین کتاب هشت 8
ناموجود

ناموجود


توضیحات

به نظر شما ” چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند؟

این سوالی است که شاید بیشتر خانم ها به دنبال آن باشند، اما اگر دقیق تر به موضوع کتاب نگاه کنیم متوجه می شویم که این کتاب مفاهیم عمیق تری را نیز مورد بررسی قرار می دهد. به طور کلی کتاب چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند؟ کتابی روانشناختی در مورد روابط بین زن و مرد است. روابطی که امروزه در جامعه کنونی ما در یک ابهام عجیب به سر می برد. در واقع جامعه کنونی ما واژه های مانند دوست داشتن و عشق را به هر چیزی اطلاق می کنند و به واقع می توان گفت که ” عاشقتم ” پر کاربرد ترین و در عین حال بی فایده ترین جمله این روزهای بیشتر ما محسوب می شود. چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند؟ سعی دارد به نحوی رابطه بین زن و مرد را شفاف کند و پاسخ برخی سوالات در این روابط را بیان کند. مشکل عمده ای که بسیاری از ما در روابط خودمان دچار آن هستیم این است که رابطه و اتفاقات درون آن را از دید خودمان نگاه می کنیم در حالی که این کتاب می تواند به ما این قدرت را بدهد که روابط را از جنبه بالاتر و از دید نفر مقابل مورد بررسی قرار دهیم. داشتن این دید شاید کلید گم شده داشتن رابطه خوب است که افراد باهوش می توانند آن را از کتاب چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند؟ برداشت کنند.

از کجا کتاب ” چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند؟” را تهیه کنیم؟

مسلما غالب کتاب فروشی های حضوری و حتی اینترنتی کتاب حاضر را برای فروش دارند. پس سوالی اصلی این است که بهترین حالت خرید این کتاب چیست؟

کتاب هشت به عنوان یک سایت معتبر فروشگاهی توانسته امروزه اعتماد بسیاری از مخاطبان خودش را به دست بیاورد. علت یا علت های این اعتماد را شاید بتوان در کیفیت خوب چاپ کتاب ها ( زیرا کتاب هشت گزینشی عمل می کند و هر کتاب با هر ناشری را برای فروش انتخاب نمی کند – کتاب هشت نمایندگی نشر شمشاد را نیز در اختیار دارد ) و در ارائه خوب خدمات دانست. ارسال سریع در مشهد در همان روز و ارسال سریع به سراسر ایران در کمتر از ۲۴ ساعت از جمله این خدمات است که احتمالا نتوانید آن ها را در جای دیگر پیدا کنید. اما علت سوم و شاید مهمتر این است که کتاب هشت کتاب چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند؟ را با تخفیف باور نکردنی در اختیار مخاطبان خود قرار داده است. عمده علت این تخفیف این است که کتاب هشت نمایندگی فروش ناشر این کتاب ( شمشاد ) را بر عهده دارد و این باعث شده است که قیمت عرضه سایت کتاب هشت کمتر از بقیه فروشگاه ها و مراکز پخش باشد.

توضیحات تکمیلی

وزن 280 گرم
ابعاد 22 × 12 × 1 سانتیمتر
دسته بندی

موضوع اصلی

موضوع فرعی

نویسنده

مترجم

قطع کتاب

جلد کتاب

شومیز

نقد و بررسی‌ها

درمورد این محصول دیدگاه درج کنید.

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.