ایمیل
تلفن
فروش ویژه
شناسه محصول: 9789645631147

کتاب کی پنیر من را جا به جا کرد نشر ذهن آویز

ویژگی‌ها
دسته بندی:
موضوع اصلی:
موضوع فرعی:
قطع کتاب:
جلد کتاب: شومیز
فروشنده
masoud heydarian

ناموجود

ارسال توسط فروشگاه آنلاین کتاب هشت 8
ناموجود

ناموجود


توضیحات

کتاب کي پنير من را جابجا کرد ؟ ، روشي شگفت انگيز براي مواجهه با تغيير در کار و زندگي است. اين کتاب که در سال ۱۹۹۸ منتشر شد، داستاني تجاري-انگيزشي است. متن کتاب شامل توصيف تغيير در کار و زندگي فرد، و چهار واکنش معمول در برابر اين تغييرات توسط دو موش، و دو آدم کوچولو است که در جستجوي پنير هستند. “کي پنير مرا جابجا کرد”، از پرفروش ترين کتاب هاي تجاري ليست نيويورک تايمز، تقريباً پنج سال در اين ليست باقي ماند. اين کتاب بيش از ?? ميليون نسخه در سراسر جهان به ۲۲ زبان فروخته است و همچنان يکي از پرفروش ترين کتاب هاي تجاري است.

“کي پنير مرا جابجا کرد؟” داراي چهار شخصيت تمثيلي است: دو موش به نام هاي “اسنيف” و “اسکري” و دو آدم کوچولو به نام هاي “هم” و “ها”. آنها در مازي که نمايانگر پيچ و خم زندگي است، زندگي مي کنند و به دنبال پنير، که نماينده شادي و موفقيت است، مي گردند. روزي هر دو گروه در راهرويي، مقدار زيادي پنير مي يابند، و آدم کوچولوها که از يافته خود سرخوش هستند، به خود مغرور مي شوند و شروع به خوردن آن مي کنند.

روزي اسنيف و اسکري مي بينند ديگر در آنجا پنيري باقي نمانده، اما تعجب نمي کنند. با توجه به تحليل رفتن پنير، آنها از نظر ذهني خود را براي کار دشوار اما اجتناب ناپذير مي کنند که يافتن پنير بيشتر است و…

ما در کتاب هشت اميدواريم با ارائه کتاب‌هايي مانند “کي پنير مرا جابجا کرد” بتوانيم به شما خوانندگان عزيز کمک کنيم پنير خود را بيابيد، اما به آن رضايت ندهيد و به دنبال پنيرهاي بيشتري براي روز مبادا، و روزي که اين پنير به پايان مي‌رسد، باشيد. اميدواريم هميشه پنير زيادي در اختيارتان باشد و به دنبال جايگزين پنيرهاي ديگر بعد از تمام شدن پنير اوليه باشيد.

توضیحات تکمیلی

وزن 110 گرم
ابعاد 22 × 12 × 1 سانتیمتر
دسته بندی

موضوع اصلی

موضوع فرعی

نویسنده

مترجم

قطع کتاب

جلد کتاب

شومیز

نقد و بررسی‌ها

درمورد این محصول دیدگاه درج کنید.

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.