ایمیل
تلفن
شناسه محصول: 9786009708451

کتاب مجموعه عکس چیست اثر اسماعیل عباسی نشر کتاب پرگار

فروشنده
Charvadeh

ناموجود

ارسال توسط فروشگاه آنلاین کتاب هشت 8
ناموجود

ناموجود


توضیحات

درباره کتاب:

کتاب حاضر اثر اسماعیل عباسی با عنوان «مجموعه عکس چیست؟»، درباره مجموعه عکس، انواع آن و نوشتن گزاره جدیدا به واسطه انتشارات کتاب پرگار منتشر شده است.

پس از انتشار کتاب پر فروش «عکاسی مقدماتی» به واسطه نشر پرگار،کتاب حاضر جدیدترین نوشته اسماعیل عباسی، مترجم و نویسنده‌ صاحب نام عکاسی است که در شمارگان ۱۵۰۰ نسخه در دسترس مخاطبان قرار گرفته است.

در پشت جلد «مجموعه عکس چیست؟» در مورد این کتاب آمده:

  «مجموعه عکس چیست؟ ماهیت عکس ثبت لحظه است. لحظه‌ای از چهره‌ی رخدادی که وقوع آن در زمان امتداد دارد. ماهیت عکس ثبت برشی از صحنه‌ی گسترده‌ای است که در برابر دوربین قرار دارد و عکس محدود است به نشان دادن یک چهره از یک پدیده و نه همه‌ی چهره‌ها، یک نما و یک بخش از موضوع و نه همه‌ی نماها و بخش‌ها. بدین ترتیب اگر عکاس دست به تهیه‌ی چندین عکس از موضوع بزند آیا می‌توان آن را مجموعه تلقی کرد؟

کتاب حاضر در پی پاسخگویی به این پرسش، پس از بررسی تاریخی و ارائه‌ی نمونه‌های عکس، به شناسایی انواع مجموعه عکس می‌پردازد. در پی ارائه‌ی نمونه عکس برای هریک از شکل‌های مجموعه، مجموعه عکس در مطبوعات مورد بررسیقرار می‌گیرد. سه نمونه‌ی مطبوعاتی  عکس، یعنی گزارش تصویری، مقاله‌ی تصویری و داستان تصویری نیز مورد بحث قرار می‌گیرد.

سپس مراحل تولید چندرسانه‌ای (مالتی مدیا) که از انواع مجموعه عکس است توضیح داده می‌شود. در فصل بعدی به شیوه‌ی نوشتن شرح عکس (کپشن) و گزاره (استیتمنت) اشاره می‌شود.

در مجموعه کتاب عکس چیست بیش از بیست مجموعه عکس از آثار عکاسان سرشناس جهان چاپ و بررسی شده است.»

تهیه و تنظیم: فروشگاه آنلاین کتاب هشت

در صورتی که این کتاب ناموجود بود با ما در تماس باشید.

توضیحات تکمیلی

وزن 300 گرم
ابعاد 21 × 14 × 1 سانتیمتر

نقد و بررسی‌ها

درمورد این محصول دیدگاه درج کنید.

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.