ایمیل
تلفن
فروش ویژه
شناسه محصول: 9786005219132

کتاب فردا نشر ترانه

ویژگی‌ها
دسته بندی:
موضوع اصلی:
موضوع فرعی:
نویسنده:
قطع کتاب:
جلد کتاب: شومیز
فروشنده
Charvadeh

ناموجود

ارسال توسط فروشگاه آنلاین کتاب هشت 8
ناموجود

ناموجود


توضیحات

کتاب “فردا”، اثر گیوم موسو، رمانی عاشقانه به دور از کلیشه‌های رایج در این گونه از رمان‌ها است. گیوم موسو در رمان “فردا” داستانی عاشقانه را به دور از کلیشه‌ها، به گونه ای منسجم و با درون‌ مایه مدرن روایت می‌کند. تعلیق در این رمان باعث شده است که جذابیت داستان از آغاز تا پایان آن پا بر جا باشد و خواننده نتواند پایان داستان را به هیچ عنوان حدس بزند.

شخصیت‌های اصلی داستان “فردا”، اما و متیو هستند. متیو مردی لاغر و دارای صورت سبزه است و معمولاً کفش‌های چرمی به پا می‌کند. او استاد فلسفه دانشگاه هاروارد است و به دلیل سخنرانی‌های تاثیرگذار و روان خود که فلسفه را برای عموم قابل فهم می‌کند، از محبوبیت بالایی بین دانشجویان برخوردار است. برای واحد درسی جدید او بیشتر از هشتصد دانشجو ثبت‌نام کرده‌اند و کلاس‌های او در تالار اصلی دانشگاه برگزار می‌گردد. در کلاس درس متیو روی تخته نوشته شده‌است که اگر فلسفه رنج روح را از میان نبرد، فایده‌ای نخواهد داشت.

متیو که به‌تازگی همسرش را در حادثه‌ای وحشتناک از دست داده‌است، مجبور است به تنهایی از دخترش مراقبت کند. هنگامی‌که متیو لپ‌تاپی خریداری می کند، می‌بیند که عکس‌های صاحب قبلی آن همچنان روی لپ‌تاپ باقی مانده است به همین دلیل او تلاش دارد که با صاحب پیشین لپ‌تاپ ارتباط برقرار کند. صاحب قبلی این لپ‌تاپ زنی سی و دوساله بنام اما است که همچنان به دنبال نیمه گم‌شده خود می‌گردد…

ما در کتاب هشت امیدواریم با ارائه کتاب‌هایی همچون “فردا”، به شما عزیزان این امکان را بدهیم که در کنار خواندن رمانی جذاب و عاشقانه، با ادبیات معاصر جهان آشنایی بیشتری پیدا کنید.

توضیحات تکمیلی

وزن 350 گرم
ابعاد 21 × 14 × 2 سانتیمتر
دسته بندی

موضوع اصلی

موضوع فرعی

نویسنده

مترجم

قطع کتاب

جلد کتاب

شومیز