ایمیل
تلفن
فروش ویژه
شناسه محصول: 9786006268098

کتاب در باب حکمت زندگی نشر نیلوفر

ویژگی‌ها
دسته بندی:
موضوع اصلی:
موضوع فرعی:
قطع کتاب:
جلد کتاب: شومیز
فروشنده
masoud heydarian

ناموجود

ارسال توسط فروشگاه آنلاین کتاب هشت 8
ناموجود

ناموجود


توضیحات

کتاب “درباب حکمت زندگی”، اثر آرتور شوپنهاور، از برجسته‌ترین فیلسوفان اروپا، دربردارنده آموزه‌هایی درباره زندگی و ارتباط فرد با دیگران، و ارتباط فرد با خود می باشد. نوشته های شوپنهاور، درعین‌حال که دربرگیرنده فلسفه عمیقی است، نثری ساده و روان دارد. کتاب‌های شوپنهاور را می‌توان در مقایسه با دیگر کتاب‌های فلسفی، ساده‌تر و با درک راحت‌تری خواند، و همین باعث می شود خواننده بتواند ارتباط بهتری با متن کتاب داشته باشد و آن را عمیق‌تر درک کند.

کتاب “در باب حکمت زندگی”، شامل شش فصل است: تقسیم‌بندی موضوع، درباره آنچه هستیم، درباره آنچه داریم، درباره آنچه می‌نماییم، اندرزها و اصول راهنمای عمل، و درباره تفاوت‌های سنین گوناگون. شوپنهاور در این کتاب، سرنوشت انسان را در سه فصل ارائه می دهد. او بر این اعتقاد است که سعادتی که انسان برای خود تعیین و تعریف کرده، اشتباه است. از دید آرتور شوپنهاور، سعادت انسان در “آن چه هستیم” خلاصه می شود. جهان تماماً آن چیزی است که در ذهن ما وجود دارد، و ما جهان را آن‌گونه که تمایل داریم، می‌بینیم. بنابراین، فارغ از این‌که شرایط بیرون از ذهن ما خوب باشد یا بد، خوشبختی یا بدبختی، و یا شادی و غم، به آن چه در ذهن ما می‌گذرد، مرتبط است. کتاب نتیجه می‌گیرد که برای خوشبختی و شادی، انسان باید درونش را غنی و سرشار سازد، و برای رسیدن به این شادی و خوشبختی نیازی به عوامل بیرونی ندارد.

ما در کتاب هشت امیدواریم با ارائه کتاب‌هایی همچون “در باب حکمت زندگی”، به شما عزیزان این امکان را بدهیم که در کنار آشنایی با اثر فیلسوفی بزرگ، به شناخت بهتری از ذهن و قدرت اندیشه دست یابید، و با کمک این شناخت بتوانید زندگی غنی‌تر، شادتر، به همراه با رضایت درونی بیشتری را تجربه کنید.

توضیحات تکمیلی

وزن 260 گرم
ابعاد 21.2 × 14.3 × 1 سانتیمتر
دسته بندی

موضوع اصلی

موضوع فرعی

نویسنده

مترجم

قطع کتاب

جلد کتاب

شومیز

نقد و بررسی‌ها

درمورد این محصول دیدگاه درج کنید.

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.