ایمیل
تلفن
فروش ویژه
شناسه محصول: 9786006268145

کتاب رازهای پولسازی از اینستاگرام نشر نگاه نوین

ویژگی‌ها
دسته بندی:
موضوع اصلی:
موضوع فرعی:
قطع کتاب:
جلد کتاب: شومیز
فروشنده
masoud heydarian

ناموجود

ارسال توسط فروشگاه آنلاین کتاب هشت 8
ناموجود

ناموجود


توضیحات

اگر مي خواهيد در کسب درآمد از اينستاگرام موفق باشيد بايد کتاب رازهای پولسازی از اینستاگرام را بخوانيد. اين کتاب، راهنمايي گام به گام در زمينه چگونگي انجام اين کار همراه با موفقيت مي دهد. کتاب يادآور اين جمله است: “هوشمندانه کار کن، نه سخت تر”.

فناوري به سرعت در حال رشد است و اکنون مي توانيد از رسانه هاي اجتماعي و اينستاگرام خود به عنوان ابزار کسب و کار و ايجاد درآمد استفاده کنيد! اينستاگرام فقط پلت فرم يک رسانه اجتماعي نيست، بلکه پلتفرمي است که در آن افراد مي توانند به عنوان فردي خود را ابراز کنند که مي خواهد در دنيا تغييري ايجاد کند و تجربيات خود را با ديگران نيز به اشتراک بگذارد!

با کمک “رازهاي پولسازي اينستاگرام” مي توانيد به کارها و برنامه هاي روزمره خود در اينستاگرام نظم بيشتري ببخشيد، و افرادي را به صفحه خود جذب کنيد که شما را به اهداف تان نزديک تر کنند.
طبق گفته کتاب: “وقت بيشتري را به انجام کارهايي که دوست داريد اختصاص دهيد. کارهايي که به شما امکان مي دهند سبک زندگي مورد علاقه خود را دنبال و از آن درآمد کسب کنيد.”

دنياي آنلاين امروز پر از آموزش دهندگاني شده است که مي خواهند به کارآفرينان در مورد چگونگي اداره تجارت خود توصيه هايي ارائه دهند، اما هيچ پشتوانه اي براي پشتيباني از گفته هاي خود ندارند. اما جرمي، آنچه را که مي آموزد به کار مي گيرد و آن را به گونه اي عملي و کاربردي و با پشتوانه واقعي در اختيار خواننده مي گذارد. او در کمتر از چند ماه ماه توانسته است صفحه اينستاگرام را به طور مشترک به میلیونها دنبال کننده برساند، هزاران پيام الکترونيکي را با استفاده از اينستاگرام فقط در دو ماه جمع آوري کند، و به کارآفرينان از سراسر جهان کمک کرده است دنبال کننده هاي اينستاگرام خود را به ميزان بسيار بالايي برسانند و آن دنبال کنندگان را به دلار تبديل کنند.

ما در کتاب هشتم اميدواريم با ارائه کتاب‌هايي از اين دست، به شما عزيزان کمک کنيمدر دنياي تجارت آنلاين به موفقيت‌هايي بزرگ دست يابيد.

توضیحات تکمیلی

وزن 340 گرم
ابعاد 21.5 × 14.5 × 2 سانتیمتر
دسته بندی

موضوع اصلی

موضوع فرعی

نویسنده

مترجم

قطع کتاب

جلد کتاب

شومیز

نقد و بررسی‌ها

درمورد این محصول دیدگاه درج کنید.

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.