ایمیل
تلفن
فروش ویژه
شناسه محصول: 9786005361339

کتاب اصل پیشرفت اثر ترزا امابیل نشر هورمزد

ویژگی‌ها
دسته بندی:
موضوع اصلی:
موضوع فرعی:
نویسنده:
قطع کتاب:
جلد کتاب: شومیز
فروشنده
Charvadeh

ناموجود

ارسال توسط فروشگاه آنلاین کتاب هشت 8
ناموجود

ناموجود


توضیحات

کتاب “اصل پیشرفت”، نوشته ترزا امابیل، و استیون کرامر، کتابی است در زمینه مدیریت برای مدیران و رهبران مشتاق که مایل‌اند مسیری درست را در کار و تجارت طی کنند، و به موفقیت‌های بزرگی دست یابند. این کتاب می‌تواند تأثیرات فوق‌العاده‌ای روی روابط درون‌سازمانی، خلاقیت در محیط کار، بهره‌وری بالا و تعهد کاری داشته باشد.

کتاب “اصل پیشرفت”، کتابی مبتنی بر پژوهش و تحقیقات است که در آن ترزا امابیل و استیون کرامر، به پرسش‌هایی از این‌دست پاسخ می گویند: چه عواملی بر خلاقیت در محیط کار تاثیر می‌گذارند؟ چه اتفاقی برای ذهنیات و احساس کارمندان می‌افتد که گاهی عملکردی بسیار خلاقانه و قابل‌قبول دارند، و گاهی نیز با نارضایتی و نا امیدی روبرو می شوند؟ زمانی که کارمندان قرار است مسائل درون شرکت را حل ‌و فصل کنند، چه چیزهایی می‌تواند محرک آن‌ها باشد؟

نویسندگان این کتاب با ارائه نتایج پژوهش های سی سال گذشته روی هفت شرکت، از جمله گوگل، مطالعات گسترده‌ای را درباره آنچه در این شرکت‌ها می‌گذرد، انجام داده‌اند، و تلاش کرده اند به راز موفقیت های چشمگیر آن‌ها دست یابند. یکی از نتایجی که آنها به دست آورده اند این است که این شرکت‌ها توانسته اند کارمندانی باانگیزه بالا پرورش دهند که به محیط کار خود افتخار می‌کنند و اشتیاق فراوانی برای کار کردن در آن شرکت‌ها از خود نشان می‌دهند.

کتاب “اصل پیشرفت”، دربردارنده آموزه‌هایی درباره مدیریت و رهبری کارآمد به همراه پیشرفت‌های چشمگیر در درازمدت است. یکی از آموزه‌های کتاب این است که پیروزی‌های هرچند کوچک یا رویدادهایی به ظاهر کوچک، می‌توانند در درازمدت شرکتی را به موفقیت‌هایی بزرگ برسانند.

ما در کتاب هشت امیدواریم با ارائه کتاب‌های همچون “اصل پیشرفت”، به شما عزیزان این امکان را بدهیم که با بررسی دقیق‌تر رموز موفقیت شرکت‌های بزرگ، به رازهای مدیریت کارآمد و موفق پی ببریمدو بتوانید تجارت و شرکت خود را به پیشرفت‌هایی شگرف برسانید.

توضیحات تکمیلی

وزن 325 گرم
ابعاد 21 × 14 × 2 سانتیمتر
دسته بندی

موضوع اصلی

موضوع فرعی

نویسنده

مترجم

قطع کتاب

جلد کتاب

شومیز

نقد و بررسی‌ها

درمورد این محصول دیدگاه درج کنید.

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.