ایمیل
تلفن
فروش ویژه
شناسه محصول: 9786222200152

کتاب قانون موفقیت اثر ناپلئون هیل نشر نسل نواندیش

ویژگی‌ها
دسته بندی:
موضوع اصلی:
موضوع فرعی:
نویسنده:
قطع کتاب:
جلد کتاب: شومیز
فروشنده
Charvadeh

ناموجود

ارسال توسط فروشگاه آنلاین کتاب هشت 8
ناموجود

ناموجود


توضیحات

کتاب قانون موفقیت ، ناپلئون هيل پانزده قانون را در زمينه موفقيت‌هاي شخصي و تجاري آموزش مي‌دهد که کمک مي کنند ذهني بازتر نسبت به زندگي و تجارت و رسيدن به موفقيت داشته باشيم. او در اين کتاب از “معبد موفقيت” مي گويد، و از قوانين و تفاهم جمعي که در معابد وجود دارد به عنوان دروازه معبد موفقيت ياد مي کند. هيل بر اين باور است که تفکر، سازمان يافته ترين شکل انرژي است.

قانون موفقيت پيش درآمد کتاب “بينديشيد و ثروتمند شويد” از ناپلئون هيل بود. هيل به دليل تحقيق در مورد تفاوت ها ميان ميليونرها با افراد عادي بسيار مشهور بود. شانزده درس اين کتاب تمام آنچه را که براي موفقيت در اين دوران سخت اقتصادي بايد بدانيم، به روشني بيان مي کند. بسياري از مشهورترين کتابهاي موفقيت، بر مبناي مفاهيم اصلي اين کتاب شکل گرفته اند، مانند “راز”، “قدرت انديشه مثبت” و…

اکنون مي توانيد آموزه هاي موفقيت را از منبع اصلي آن دريافت کنيد. هنگامي که اين کتاب را مطالعه کرديد، خواهيد فهميد که چه چيزي به افرادي خاص برتري مي دهد و آنها را از افراد عادي متمايز مي کند. با پيروي از توصيه هايي که در “قانون موفقيت” به روشني بيان شده است، مي توانيد به محدوده موفقيت قدم بگذاريد. وقت آن است که به راز و رمز ثروتمند شدن پي ببريم. اين کتاب زندگي هاي بي شماري را تغيير داده و مي تواند زندگي شما را هم به گونه اي شگفت انگيز تغيير دهد!

“قانون موفقيت”، کليد طلايي انديشه هاي هيل است؛ روش کامل و بي نظير او براي دستيابي به اهداف. پس از مصاحبه با ده ها صنعتگر، ديپلمات، رهبران فکري و افراد موفق از هر طيفي، هيل جوان آنچه را که آموخت در اين کتاب ارائه کرد.

ما در کتاب هشت اميدواريم با ارائه کتاب‌هايي همانند “قانون موفقيت” شما عزيزان را با سرچشمه انديشه‌هاي دستيابي به موفقيت آشنا کنيم تا در کار، تجارت، و زندگي خود بتوانيد به موفقيت هايي بزرگ و قابل‌ملاحظه دست يابيد.

توضیحات تکمیلی

وزن 875 گرم
ابعاد 21 × 14 × 1 سانتیمتر
دسته بندی

موضوع اصلی

موضوع فرعی

نویسنده

مترجم

قطع کتاب

جلد کتاب

شومیز

مناسب برای

نقد و بررسی‌ها

درمورد این محصول دیدگاه درج کنید.

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.