ایمیل
تلفن
فروش ویژه
شناسه محصول: 9786006268136

کتاب قانون غر زدن ممنوع نشر آموخته

ویژگی‌ها
دسته بندی:
موضوع اصلی:
موضوع فرعی:
نویسنده:
مترجم:
قطع کتاب:
جلد کتاب: شومیز
فروشنده
masoud heydarian

ناموجود

ارسال توسط فروشگاه آنلاین کتاب هشت 8
ناموجود

ناموجود


توضیحات

کتاب “قانون غر زدن ممنوع (راه‌هایی برای مقابله با منفی نگری)”، نوشته جان گوردون، به این می‌پردازد که چطور با وجود مشکلات، از ناامیدی دور شویم و بدانیم که اگر پایه زندگی خود را بر غر زدن بنیان کنیم، به‌هیچ‌عنوان در زندگی خود موفق نخواهیم شد. مسلماً ما در کار، روابط و… در زندگی خود با مشکلاتی مواجه می شویم، اما مطمئناً انرژی منفی و افکار منفی نه‌تنها باعث کمک به برطرف کردن این مشکلات نمی‌شوند، بلکه آنها را بغرنج تر نیز می کنند.

کتاب “قانون غر زدن ممنوع (راه‌هایی برای مقابله با منفی نگری)”، به ما می‌آموزد که حتی در دشوارترین لحظات زندگی نیز می توان بر انرژی منفی غلبه کرد و پذیرای مثبت نگری و انرژی مثبت بود. جان گوردون در این کتاب داستانی را روایت می‌کند که به گونه ای عملی و کاربردی به ما می‌آموزد که “قانون غر زدن ممنوع” حتی در دشوارترین شرایط زندگی هم می‌تواند پاسخ‌گو باشد و زندگی ما را به گونه‌ای مثبت متحول کند.

مطمئناً همه ما گاهی در زندگی با شرایطی مواجه هستیم که ممکن است انرژی منفی وارد ذهنمان شود و حتی کمی هم غر بزنیم، اما غر زدن ممنوع به ما می‌آموزد که در کنار گله و شکایت گاه ‌گاهی نسبت به معضلات و مشکلات زندگی، همیشه آماده مقابله با انرژی منفی و جایگزین کردن آن با انرژی مثبت در ذهن خود باشیم تا بتوانیم بزرگ‌ترین مشکلات را از سر راه خود برداریم و به زندگی شادتر و همراه با موفقیت‌های بزرگ‌تری دست یابیم.

ما در کتاب هشت امیدواریم با ارائه کتاب‌هایی همچون “قانون غر زدن ممنوع (راه‌هایی برای مقابله با منفی نگری)”، به شما عزیزان این امکان را بدهیم که با شیوه مقابله با افکار منفی، و در پیش گرفتن افکار و انرژی مثبت در زندگی خود آشنا شوید، و بتوانید با غلبه بر اتفاقات ناخوشایند، زندگی شادتر و موفق تری را پیش رو گیرید.

توضیحات تکمیلی

وزن 210 گرم
ابعاد 21.5 × 14.5 × 2 سانتیمتر
دسته بندی

موضوع اصلی

موضوع فرعی

نویسنده

مترجم

قطع کتاب

جلد کتاب

شومیز

نقد و بررسی‌ها

درمورد این محصول دیدگاه درج کنید.

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.