ایمیل
تلفن
فروش ویژه
شناسه محصول: 9786008124221

کتاب دایره اول نشر بهارسبز نوشته رندی گیج

ویژگی‌ها
دسته بندی:
موضوع اصلی:
موضوع فرعی:
نویسنده:
قطع کتاب:
جلد کتاب: شومیز
فروشنده
masoud heydarian

ناموجود

ارسال توسط فروشگاه آنلاین کتاب هشت 8
ناموجود

ناموجود


توضیحات

کتاب دايره اول رندي گيج دقيقاً همان چيزي است که شما در بازاريابي شبکه‌اي براي تکثير در کل سازمان خود به آن نياز داريد. رندي گیج در اين کتاب تفاوت بين آنچه واقعاً در کنترل شماست و آنچه فقط مي‌توانيد روي آن تاثير بگذاريد و توان کنترل کامل آن را نداريد، به شما نشان مي دهد.

در اين کتاب ياد خواهيد گرفت که چگونه فرهنگي را ايجاد کنيد که باعث تکثير واقعي مي‌شود. همه چيز با اولين دايره آغاز مي‌شود، دايره‌اي که معرف شماست. با خواندن اين کتاب درمي‌يابيد که چگونه مي‌توانيد به طرز فکر صحيح دست يابيد، فرهنگ اخلاقي منحصر به خود را ايجاد کنيد، زيرمجموعه‌هاي خود را افزايش دهيد، و رشد شبکه را از پايين مجموعه به انجام برسانيد.

همچنين در اين کتاب مي‌آموزيد چگونه رويدادها را مديريت کنيد، به‌درستي مشاوره دهيد و رهبري قوي براي گروه خود باشيد. اين کتاب را بخوانيد به مطالب آن مسلط شويد و حتماً آن را در اختيار تمام مجموعه خود بگذاريد.

کتاب “دايره اول” به طور خلاصه به اصول ضروري براي ساخت اولين دايره در فرايند ساخت مجموعه پرداخته است، و توصيه‌هايي بسيار هوشمندانه براي تقويت رهبري مفيد تر و مسئولانه ‌تر، جهت ايجاد تکثير پايدار، ارائه داده است.

رندي گيج در اين زمينه فردي حرفه اي در سطح جهاني است، و بازاريابي شبکه‌اي را به روشي که قطعا موفقيت را به همراه دارد، آموزش مي دهد. اين کتاب را بادقت مطالعه کنيد و بدانيد تجارت شبکه‌اي تان براي شما زمان آزاد بسيار بيشتر و پتانسيل درآمدي نامحدود به همراه مي‌آورد. اين کتاب سهم قابل‌توجهي در پرداختن به جنبه‌هاي علمي بازاريابي شبکه‌اي دارد و هر کسي که به‌تازگي وارد بازاريابي شبکه‌اي مي‌شود، حتماً بايد آن را بخواند.

ما در کتاب هشت اميدواريم با ارائه کتاب‌هايي همچون “دايره اول”، به شما عزيزان کمک کنيم در زمينه تجارت شبکه‌اي، که مي‌تواند درآمد نامحدودي به همراه داشته باشد، با اطلاعات روز جهان آشنا شويد و در تجارت خود به موفقيت‌هاي بزرگ دست يابيد.

توضیحات تکمیلی

وزن 104 گرم
ابعاد 21 × 12 × 1 سانتیمتر
دسته بندی

موضوع اصلی

موضوع فرعی

نویسنده

مترجم

قطع کتاب

جلد کتاب

شومیز

مناسب برای

نقد و بررسی‌ها

درمورد این محصول دیدگاه درج کنید.

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.