ایمیل
تلفن

کتاب شجاعت نشر کلک آزادگان

ویژگی‌ها
دسته بندی:
موضوع اصلی:
موضوع فرعی:
نویسنده:
قطع کتاب:
جلد کتاب: شومیز
فروشنده
Charvadeh

ناموجود

ارسال توسط فروشگاه آنلاین کتاب هشت 8
ناموجود

ناموجود


توضیحات

کتاب شجاعت ، اثر دبي فورد، راهنمايي شخصي و قدرتمند در راه رسيدن به خود واقعي است. فورد از تجربيات خود به‌عنوان مربي معنوي و رشد شخصي استفاده مي‌کند تا ابزار ضروري را براي کساني که مشتاق تبديل شدن به بهترين خود هستند فراهم کند.

ما هر روز با صدها انتخاب در زندگي روبرو هستيم، که يا باعث مي‌شوند احساس اعتمادبه‌نفس و قدرت کنيم، و يا برعکس، چيزهايي را که آرزو داريم به آن‌ها دست يابيم از ما مي‌ربايند. وقتي اعتمادبه‌نفس نداريم، احساس مي‌کنيم شايستگي رسيدن به آنچه را که مي‌خواهيم، نداريم. ما بايد تصميماتي بگيريم که زندگي ما را بهبود مي‌بخشند. وقتي احساس ضعف يا ناتواني مي‌کنيم، قدرت کنار زدن افکار منفي را از دست مي‌دهيم، و اين افکار ذهن ما را پر مي‌کنند و مانع از حرکت ما رو به جلو در هماهنگي با عميق‌ترين خواسته‌ها و اهداف مان در زندگي مي شوند. کتاب “شجاعت” اعتمادبه‌نفس لازم را به ما مي‌دهد تا با اين افکار منفي مبارزه کنيم و آنها را از ذهن خود دور کنيم، و به موفقيت‌هايي که شايسته آن‌ هستيم دست يابيم.

شفافيتي که دبي فورد ارائه مي کند باعث الهام، آرامش و ترغيب ما به ادامه رشد شخصي مي شود. او به ما کمک مي کند اهداف مان را با زندگي خود همسو کنيم. “شجاعت” به ما مي‌آموزد که همه جنبه‌هاي خود را به خوبي بشناسيم، آن‌ها را بپذيريم، و درنهايت به آن‌ها عشق بورزيم.

کتاب “شجاعت”، اثر دبي فورد، نويسنده‌اي که کلمات الهام‌بخش او تاکنون به ميليون ها خواننده کمک کرده است، قدرت تحول زندگي ما را دارد. رويکردي که فورد در اين کتاب ارائه مي دهد، رويکردي آزمايش شده و کاربردي است براي غلبه بر ترس‌ها، پذيرش ايرادات مان، و استفاده از توانايي‌هاي بالقوه خود براي رسيدن به اعتمادبه‌نفس لازم جهت انجام هر کاري در زندگي.

ما در کتاب هشت اميدواريم با ارائه کتاب‌هاي همچون “شجاعت”, به شما عزيزان کمک کنيم به شجاعت لازم براي رسيدن به آنچه در زندگي شايستگي‌اش را داريد دست يابيد .
????

توضیحات تکمیلی

وزن 268 گرم
ابعاد 25 × 15 × 2 سانتیمتر
دسته بندی

موضوع اصلی

موضوع فرعی

نویسنده

مترجم

قطع کتاب

جلد کتاب

شومیز

نقد و بررسی‌ها

درمورد این محصول دیدگاه درج کنید.

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.