ایمیل
تلفن
فروش ویژه
شناسه محصول: 9789644084638

کتاب هفت گناه کبيره در بورس نشر هيرمند

ویژگی‌ها
دسته بندی:
جلد کتاب: شومیز
موضوع اصلی:
موضوع فرعی:
قطع کتاب:
گارانتی اصالت کالا
موجود در انبار کتاب آرتیوان
هفت روز ضمات مرجوعی

ناموجود

ارسال توسط فروشگاه آنلاین کتاب هشت 8
ناموجود

ناموجود


توضیحات

کتاب هفت گناه کبيره در بورس ، هفت ويژگي را بررسي مي کند که مانع سودآوري در تجارت مي شوند. براي موفقيت و ارائه بهترين عملکرد در معاملات و تجارت، تنها شناسايي رفتارها و تمايلاتي که مي توانند شما را به موفقيت برسانند، کافي نيست. گاهي بايد رفتارها و ذهنياتي را که مي توانند مانع عملکرد موفق شوند، بشناسيد و آنها را تغيير دهيد.

همه ما به عنوان معامله گر، کارهايي انجام مي دهيم که مانع از سودآوري مطلوب مي شوند. زيربناي اين اقدامات، نگرشهاي عاطفي خاصي است که باعث برانگيختن رفتار تدافعي در ديگران مي شود. معمولا وقتي کاري انجام مي دهيم، پيش خود فکر مي کنيم که قطعا آن کار را در جهت منافع خود انجام مي دهيم، اما بسياري مواقع مسائل به گونه اي نيستند که ما فکر مي کنيم و انتظار داريم. ممکن است بعد از ديدن نتايج بعضي اعمال مان تصميم بگيريم که ديگر هرگز چنين کارهايي را انجام ندهيم،. و اما باز هم آنها را تکرار مي کنيم. ما اين کارها را بارها و بارها انجام مي دهيم و معمولاً ما را به جايي نمي رسانند.

خبر خوب اين است که شما مي توانيد نگرش ها و اعمالي را که مي توانند مانع رسيدن تان به موفقيت و اهداف تان شوند، اصلاح کنيد. “هفت گناه کبيره در بورس” به شما کمک مي کند تا آن دسته از اعمال تان که نتايجي نا معلوم به همراه دارند، و باورها و احساساتي را که انگيزاننده آنها است، شناسايي کنيد. کتاب، سپس شما را به سمتي هدايت مي کند که انگيزه هاي ذاتي تان را به گونه اي تنظيم و برنامه ريزي کنيد، تا به رفتار تجاري موثر منجر شوند.

شما تنها نيستيد. بيشتر معامله گران گاهي شانس بهترين نتيجه هاي ممکن را با رفتار و عملکرد نامناسب از بين مي برند. در اين کتاب شما مي توانيد با تجربيات ديگر تجار و اشتباهاتي که در تجارت مرتکب شده اند، آشنا شويد و از آنها درس بگيريد.

ما در کتاب هشت اميدواريم با ارائه کتاب‌هايي همچون “هفت گناه کبيره در بورس”، به شما عزيزان کمک کنيم با فنون اين تجارت آشنا شويد و به بهترين نتايج و موفقيت‌ها در اين زمينه دست يابيد.

توضیحات تکمیلی

وزن 180 گرم
ابعاد 21 × 14 × 1 سانتیمتر
دسته بندی

جلد کتاب

شومیز

موضوع اصلی

موضوع فرعی

نویسنده

مترجم

قطع کتاب

نقد و بررسی‌ها

درمورد این محصول دیدگاه درج کنید.

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.