ایمیل
تلفن
فروش ویژه
شناسه محصول: 9766006585446

کتاب آموزش تنبک کتاب اول دوره های ابتدایی و متوسطه

ویژگی‌ها
جلد کتاب: شومیز
نویسنده:
قطع کتاب:
فروشنده
Charvadeh

ناموجود

ارسال توسط فروشگاه آنلاین کتاب هشت 8
ناموجود

ناموجود


توضیحات

کتاب آموزش تنبک کتاب اول دوره های ابتدایی و متوسطه نوشته ی بهمن رجبی است که توسط انتشارات سرود به چاپ رسیده است. این کتاب حاصل تجربیات چندین ساله ی بهمن رجبی در نواختن تنبک است که توسط او به قلم تحریر در آمده است. رجبی هنر خود را مرهون آموزش های امیر ناصر افتتاح می داند. افتتاح از نوازنده های قدیمی و ماندگار ایران است که به این ساز ارزش بخشیده است . برنامه ی گل ها یکی از برنامه های او در رادیو بود که به وسیله ی آن هنر خود را به گوش مخاطب می رساند.

نویسنده ی کتاب ، بهمن رجبی ، از نوازنده های صاحب سبک تنبک می باشد و سالیان سال تدریس این ساز را هم انجام داده است. از ماندگار ترین و مهم ترین آثار او “گفت و گوی چپ و راست” است که در دیگر کتاب این مجموعه یعنی “آموزش تنبک کتاب دوم” موجود می باشد. رجبی معتقد است نه این کتاب و نه هیچ آموزش تئوری دیگری نباید برای هنرجوی این ساز وحی منزلی باشد که با خود بیاندیشد فقط و فقط باید آن را اجرا کند و از آن پیروی کند . هر آرمان و باوری را فاقد ارزش مطلق می داند و بنا بر شرایط و دوره ی جامعه باید به آن ها نگاه کرد. رجبی می گوید نوازنده و هنرمند امروز باید اهل تحقیق و تفکر باشد ؛ زیرا اگر حرکات انگشت های نوازنده را نتیجه ی دستور عقل و ذهن او بدانیم  بدیهیست که هر چه فکر او عمیق تر و آگاهی او بیشتر شود هنر او هم در نواختن والا تر میشود.

کتاب آموزش تنبک کتاب اول دوره های ابتدایی و متوسطه و همچنین دیگر کتاب این مجموعه یعنی کتاب دوم آموزش تنبک را میتوانید هم اکنون از کتاب هشت تهیه کنید.

تهیه و تنظیم: فروشگاه آنلاین کتاب هشت

در صورتی که این کتاب ناموجود بود با ما در تماس باشید.

توضیحات تکمیلی

وزن 350 گرم
ابعاد 21 × 29 × 3 سانتیمتر
جلد کتاب

شومیز

نویسنده

قطع کتاب

نقد و بررسی‌ها

درمورد این محصول دیدگاه درج کنید.

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.