ایمیل
تلفن
شناسه محصول: 9786006268159

کتاب دایره المعارف نمادها و نشانه ها نشر سایان

ویژگی‌ها
دسته بندی:
موضوع اصلی:
موضوع فرعی:
قطع کتاب:
جلد کتاب: گالینگور
فروشنده
masoud heydarian

ناموجود

ارسال توسط فروشگاه آنلاین کتاب هشت 8
ناموجود

ناموجود


توضیحات

“دايره المعارف مصور نمادها و نشانه ها”، اثر ميراندا بوروس ميتفورد، به نشانه‌ها و نمادهاي اطراف ما مي‌پردازد. نمادها و نشانه‌هاي مدرن، مانند حروف الفبا و پرچم ها، بسيار شناخته‌شده و روشن هستند، درحالي‌که رمزگشايي از نمادهاي باستاني کاري دشوار است. اين کتاب در جستجوي فهم خاستگاه هاي نمادها و نشانه‌ها است و به تفسير آنها در اسطوره، دين، هنر و فرهنگ مي پردازد. نمادها و نشانه‌ها ريشه در اسطوره‌ها دارند و براي شناخت اين نمادها و نشانه‌ها و رمزگشايي از آنها بايد اسطوره‌ها را بهتر شناخت. بيش از دوهزار نماد و نشانه در متن اين کتاب تشريح شده و بر مبناي موضوع دسته‌بندي شده‌اند.

کتاب “دايره المعارف نماد ها و نشانه ها” به ماهيت نمادها مي‌پردازد و به شيوه‌اي ساده برخي سمبل هاي آشنا و ناآشنا را رمزگشايي مي‌کند. کتاب در شش فصل با عنوان‌هاي کيهان، دنياي طبيعي، زندگي انسان، اسطوره‌ها و اديان، جامعه و فرهنگ، و نظام‌هاي نمادين تدوين شده‌است.

ميراندا بوروس ميتفورد چندين کتاب نمازشناسي را تاکنون به نگارش درآورده است، که حاصل تجربيات او در کشورهاي مختلف است. “دايره المعارف مصور نمادها و نشانه ها”، بيشتر در جهت شناساندن نماد شناسي در جهان غرب است و هدف از ارائه آن اين است که خواننده با اين نوع از نماد شناسي آشنا شود.

ما در کتاب هشت اميدواريم با ارائه کتاب‌هايي همچون “دايره المعارف مصور نمادها و نشانه ها”، به شما عزيزان اين امکان را بدهيم که با رمزگشايي از نمادها و علائم باستاني، به ريشه افکار و آگاهي بشر پي ببريد و زندگي خود را برمبناي اين نمادها و نشانه‌ها، عمق بيشتري ببخشيد.

توضیحات تکمیلی

وزن 1400 گرم
ابعاد 29.5 × 21.5 × 2 سانتیمتر
دسته بندی

موضوع اصلی

موضوع فرعی

نویسنده

مترجم

قطع کتاب

جلد کتاب

گالینگور

نقد و بررسی‌ها

درمورد این محصول دیدگاه درج کنید.

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.