کتاب پله پله تا اوج نشر ققنوس

جزئیات کتاب
ارسال فوق سریع به سراسر ایران با تیپاکس
موجود در انبار کتاب هشت
ضمانت اصالت کالا
سلامت فیزیکی کالا

10%38,000 تومان 34,200 تومان

تحویل کتاب 3 روزه
پشتیبانی تا 18 ساعت
پرداخت با درگاه بانکی
ضمانت اصل بودن
پرداخت درب منزل

مختصری از کتاب

کتاب پله پله تا اوج

احساس مي کنيد اخيراً در زندگي و تجارت دچار سکون شده ايد و يا در بن بست گير کرده ايد؟ مطمئن نيستيد که چگونه از اين وضعيت خارج شويد و پيش برويد؟ شايد وقت آن رسيده که با عمو زيگ بنشينيد. او به شما کمک مي کند همه چيز را مرتب کنيد و رو به بالا جهش کنيد.

براي رسيدن به بالاترين پتانسيل هايمان، بايد به هفت حوزه توجه کنيم. اصلي ترين آنها نگرش است. براي پيش رفتن، بايد هميشه در اوج باشيم. اگر زندگي را به ساختماني تشبيه کنيم، ستون اصلي آن، نگرش خواهد بود. زيگ زيگلار در کتاب “پله پله تا اوج” به این حوزه پرداخته که ما را در رسيدن به بهترين نسخه از خودمان کمک مي کنند، و در بين اين حوزه ها به حوزه نگرش بيشتر پرداخته است.

اتفاقات خوب يا بدي که در زندگي براي مان مي افتد ، معرف ما به عنوان يک انسان نيستند. آنچه ما را به عنوان يک فرد تعريف مي کند، نگرش ما نسبت به تجربيات مان است. چگونه بايد به نگرشي دست يابيم که ما را به موفقيت برساند؟ هرگز نبايد خود را با ديگران مقايسه کنيم. هر کارآفريني نمي تواند بيل گيتس باشد. هر خانه داري نمي تواند مانند جوليا چايلد آشپزي کند. بايد ياد بگيريم که خود را با نگاه به توانايي ها و استعدادهاي خود بسنجيم. اين تنها شماييد که مي دانيد چقدر خاص هستيد.

زيگ زيگلار از سال ۱۹Xx براي انگيزه و اعتلاي ديگران و کمک به آنها در پيشرفت و پيشبرد اهداف شان نوشته و سخن گفته است. او اين کار را با شور و شوق فوق العاده اي انجام مي دهد. تا کنون بيش از هفت ميليون کيلومتر سفر کرده و پيام هاي الهام بخش و انگيزه بخش خود را در سراسر جهان ارائه داده است. او ده ها کتاب انگيزشي نوشته، از جمله کتاب “پله پله تا اوج”. کتاب ها و سخنراني هاي زيگلار مانند نمايشنامه هاي اخلاقي قرون وسطي، پيام هاي قدرتمندي درباره کمال تحول آفرين بشريت ارائه مي دهند.

ما در کتاب هشت اميدواريم با ارائه کتاب هايي مانند “پله پله تا اوج” بتوانيم به شما عزيزان کمک کنيم پله هاي موفقيت را چند تا يکي طي کنيد.

مشخصات کتاب

وزن 254 g
ابعاد 21 × 17 × 2 cm
دسته بندی

موضوع اصلی

موضوع فرعی

نویسنده

مترجم

قطع کتاب

جلد کتاب

شومیز

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کتاب پله پله تا اوج نشر ققنوس”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.