ایمیل
تلفن
فروش ویژه
شناسه محصول: 9786001180026

کتاب مرکز توجه برایان تریسی

ویژگی‌ها
دسته بندی:
موضوع اصلی:
موضوع فرعی:
نویسنده:
قطع کتاب:
جلد کتاب: شومیز
گارانتی اصالت کالا
موجود در انبار کتاب آرتیوان
هفت روز ضمات مرجوعی

ناموجود

ارسال توسط فروشگاه آنلاین کتاب هشت 8
ناموجود

ناموجود


توضیحات

کتاب “مرکز توجه: با ساده کردن زندگی”، نوشته برایان تریسی، در بردارنده راهکارها و شیوه‌های عملی است که به کمک آن‌ها می‌توانیم بهره‌وری خود را در زندگی افزایش دهیم و به اهداف خود دست یابیم. در این کتاب چنین عنوان شده‌است که توانایی ما در انتخاب زمان و مکان بیش از هر عامل دیگری می تواند بر زندگی‌مان تاثیر بگذارد.

شاید از جهتی بتوان گفت که ما در حال حاضر در یکی از بهترین دوران های تاریخ بشری زندگی می‌کنیم. هیچ‌گاه به این میزان فرصت های مناسب و امکانات برای جمعیتی تا این حد فراوان وجود نداشته، که همگی بتوانند در کنار هم به هدف‌های خود و موفقیت‌های بزرگ دست پیدا کنند. رفاه و فراوانی هیچ‌گاه به اندازه امروز در طول تاریخ بشریت وجود نداشته‌است. وضعیت سلامت و طول عمر انسان‌ها امروز بیش ازهر زمان دیگری است. هیچ‌گاه در طول تاریخ مردم به اندازه انسان‌های امروز امکان انتخاب‌های گوناگون و متنوع نداشته‌اند.

در مقایسه با گذشته، می‌توان چنین در نظر گرفت که انسان‌ها درآمد بیشتری کسب می‌کنند و کارهایشان را به گونه‌ای بهتر به انجام می‌رسانند. با این‌حال، به دلیل تعداد بالا و تنوع کارها و ضروریات زندگی، گاهی ممکن است کلافه شویم انسان امروز ممکن است از هر زمانی در طول تاریخ بیشتر کار کند و پول بیشتری به دست آورد، اما رضایت درونی نسبت به زندگی خود نداشته باشد.

کتاب “مرکز توجه: با ساده کردن زندگی”، دربردارنده راهکارها و شیوه‌های عملی است که به ما کمک می کند امور خود را به گونه‌ای بگذرانیم و افکار خود را به گونه‌ای سازمان‌دهی کنیم که در کنار کار و درآمد، به آرامش روانی و آسایش ذهنی نیز دست یابیم.

ما در کتاب هشت به امیدواریم با ارائه کتاب‌هایی همچون “مرکز توجه: با ساده کردن زندگی”، به شما عزیزان این امکان را بدهیم که با راهکارهایی عملی برای رسیدن به آرامش درونی، فارغ از رفاه مادی، آشنا شوید.

توضیحات تکمیلی

وزن 274 گرم
ابعاد 25 × 15 × 1 سانتیمتر
دسته بندی

موضوع اصلی

موضوع فرعی

نویسنده

مترجم

قطع کتاب

جلد کتاب

شومیز

نقد و بررسی‌ها

درمورد این محصول دیدگاه درج کنید.

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.