ایمیل
تلفن
فروش ویژه
شناسه محصول: 9766006585457

کتاب پدر پولدار پدر بی پول نشر داریوش

ویژگی‌ها
دسته بندی:
موضوع اصلی:
موضوع فرعی:
مترجم:
قطع کتاب:
جلد کتاب: شومیز
فروشنده
Charvadeh

ناموجود

ارسال توسط فروشگاه آنلاین کتاب هشت 8
ناموجود

ناموجود


توضیحات

در بخشی از این کتاب می خوانیم:

من دو پدر داشتم که اولی پولدار بود و دومی بی پول. یکی از آنها خیلی باهوش، و از تحصیلات عالی برخوردار بود. او دارای مدرک دکترا بود و هنگامی که در مقطع تحصیلی لیسانس بود، توانست مدرکش را در زمان کمتر از دو سال بگیرد. بعد از آن برای ادامه تحصیلاتش به… کتاب پدر پولدار پدر بی پول اثر رابرت تی کی یو ساکی توسط انتشارات داریوش چاپ شده است و به وسیله هافکو به فروش می رسد. رابرت تورو کیوساکی سرمایه‌گذار و نویسنده کتاب پدر پولدار پدر بی‌پول میباشد. همچنین کتاب کسب ثروت به روش پدر پولدار نیز که در واقع، ادامه مباحث کتاب پدر پولدار پدر بی‌پول می‌باشد، از آثار او میباشد. رابرت کیوساکی در هاوایی به دنیا آمد و در همان‌جا بزرگ شد. او چهارمین نسل از یک خانوادهٔ دورگه ژاپنی–آمریکایی میباشد. خانواده‌اش ترکیبی از مدرسان ممتاز و برجسته کشورش بودند. پدرش رئیس آموزش و پرورش ایالت هاوایی بود. رابرت پس از پایان مقطع دبیرستان، در نیویورک به ادامه تحصیل پرداخت و بعد از به پایان رساندن دانشگاه، به نیروی تفنگداران دریایی آمریکا پیوست و به عنوان افسر و خلبان هلیکوپترهای سنگین نظامی به ویتنام رفت.یوساکی در ستونی که برای مجله جتست نوشت از دونالد ترامپ نامزد جمهوری خواه انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ حمایت کرد.کیوساکی گفت که در ۲۰۰۶ نامزدی ترامپ را پیش بینی میکرده‌است. به گفتهٔ او ترامپ نامزدی است که می‌داند چطور شغل ایجاد کند و پول بسازد. او از نفوذ کافی برای اقناع کنگره برای پایین آوردن مالیات شرکت‌ها برخوردار است.

در بازگشت از ویتنام، زندگی مالی و تجاری رابرت آغاز شد. در سال ۱۹۷۷، او شرکتی را تاسیس نهاد که نخستین کیف پول‌های مردانه را که ترکیبی از نایلون و ولکرو بود به بازار عرضه کرد. این محصول، بعدها به یک فراوردهٔ مولتی‌میلیون‌دلاری جهانی تبدیل شد. مشاور اقتصادی در زمان ریاست جمهوری بیل کلینتون. او محصولاتش در مجلاتی چون رانرز ورلد، جنتلمن کوارترلی،و نیوزویک و حتی پلی‌بوی مشهور شد. س از دست کشیدن از کار تجارت، مؤسسه‌ای به نام مؤسسهٔ بین‌المللی آموزش با گروهی از همکاران خود افتتاح کرد که به آموزش تجارت و سرمایه‌گذاری در هفت کشور دنیا مشغول بوده و ده‌ها هزار نفر دانشجو دارد.با بازنشسته شدن در سن ۴۷ سالگی، رابرت به آنچه بیش از همه مورد علاقه‌اش بود یعنی سرمایه‌گذاری روی آورد. به خاطر نگرانی فراوانی که از خلاء در حال افزایش میان داراها و ندارها داشت، به خلق بازی «پول در گردش» پرداخت، که به آموزش پول اختصاص دارد. آموزش شناخت پول و کار با آن، بیش از اینکه تنها توسط قشر پولدار جامعه درک شود و مورد استفاده قرار گیرد، مورد استقبال باقی قشرها نیز قرار گرفت.رابرت کیوساکی می‌گوید: «علت اصلی که باعث می‌شود، اکثر مردم در تنگناهای مالی به‌سربرند این است که آنان سال‌های زیادی را از عمر خود در مدارس به سر می‌برند؛ اما درباره پول هیچ چیز یادنمی‌گیرند. نتیجه این میشود که فقط یادمی‌گیرند برای پول کار کنند؛ اما هیچوقت یادنمی‌گیرند که چه کنند تا پول برای آنها کار کند گو این که حرفه رابرت بر مستغلات و افزایش دادن شرکت‌های کم سرمایه استوار بود؛ اما در مؤسسه آموزشی او، اصلی ترین چیزی که تعلیم داده می‌شود، عشق و  پایداری است. او این آموزش را با بهره گرفتن افرادی چون اگ مندینو، زیگ زیگلار و آنتونی رابینز انجام می‌دهد.حرف اصلی رابرت کیوساکی این است که: «مسئولیت امور مالی‌ات را خود بر عهده بگیر یا این که تا پایان عمر پذیرای دستورالعمل‌ها و فرمایش‌های دیگران باش.

دست خود شماست که ارباب پول باشی یا برده پول شوی.رابرت کلاس‌هایی برگزار میکند که از ۱ ساعت تا ۳ روز طول می‌کشند و در کلاس ها به مردم دربارهٔ رموز ثروتمندشدن آموزش می‌دهد. سوژهٔ کلاس‌های او شامل: «سرمایه‌گذاری با بالاترین بهره و کمترین ریسک»، «چگونه به فرزندانمان آموزش دهیم پولدار شوند» و «تأسیس شرکت‌ها و واگذاری آن‌ها» می‌شود.

هدف اصلی رابرت در کلاس‌هایش این است که: «نبوغ مالی را که در درونتان خوابیده‌است، بیدار کنید. این نبوغ و استعداد آماده سربرآوردن است.»سخنران و نویسنده مشهور، آنتونی رابینز درمورد کیوساکی می‌گوید: «کار رابرت کیوساکی در بخش آموزش، کاری قدرتمند، عمیق، شگرف و دگرگون‌کننده است. من در برابر تلاش‌هایش سر تعظیم فرو خواهم آورد و به تمام مردم،شرکت در این کلاس‌ها را توصیه می‌کنم. از جمله کارهای جدید دیگر رابرت کیوساکی می‌توان به اختراع بازی گردش مالی اشاره کرد. در این بازی بی نظیر به صورت کاملاً مفرح هر شخص می‌تواند به صورت عملی با مفاهیم بنیادی اقتصادی آشنا شده و معلومات خود را ارتقاء دهد رابرت کیوساکی یک اقتصاددان پیشرو و صاحب تئوری‌های نوآورانه اقتصادی در جهان میباشد.

وی با نوشتن تفکرات ناب و دست اول اقتصادی در کتاب خود با نام پدر پولدار، پدر بی‌پول کلیه علاقه‌مندان به مباحث اقتصادی و مالی را مبهوت خود کرده‌است. میلیون‌ها نفر با پیروی از نظرات خلاقانه رابرت کیوساکی توانسته‌اند به موقعیت‌های مالی و اجتماعی خیره‌کننده‌ای در دنیا دست یابند. از جمله  خصوصیات بارز تفکرات و نظریات کیوساکی می‌توان به مورد استفاده بودن آنها و رابطه فوق‌العاده این نظریات با زندگی حقیقی افراد جامعه است.

شاخص‌های متعدد رابرت کیوساکی و کتاب‌های پر فروش او توانسته‌ است حس تشویق بزرگانی چون آنتی رابینز و دونالد ترامپ را برانگیزد. رابرت تی. کیوساکی نویسنده کتاب پدر پولدار، پدر بی‌پول، صاحب پرفروشترین کتاب سال در طول شش سال اخیر شده‌است. همچنین او سرمایه‌گذار، مؤسس و مدرس مسائل مربوط به آموزش‌های امور مالی است که توانسته با ارائه روش‌ها و استراتژی‌های جدید مفاهیم جدیدی از دنیای تجارت را به همگان معرفی کند. در اکثر کتاب‌ها و سخنرانی‌های او دیده‌ایم که دربارهٔ پول به عنوان تنها عامل «حفظ ارتباط» افراد دنیا با یکدیگر جملات و کلمات خیلی زیبا و جالبی بر زبان می‌آورد.

او به دلیل فن بیان بسیار خوب و صریح، موفق به برگزاری کلاس‌های آموزشی و سخنرانی‌های متعدد در اکثر دنیا شده‌است و امروز همه او و پدر پولدارش را که بزرگ‌ترین راهنمای زندگی‌اش بوده‌است می‌شناسند. کتاب‌های رابرت به دلیل سلاست و روان بودن‌شان در ظرف مدت کوتاهی به ۵۱ زبان زنده دنیا ترجمه شده و امروزه در ۱۰۹ کشور جهان در دسترس هستند. کتاب اصلی او به نام «پدر پولدار» به تعداد بیش‌از ۲۷ میلیون بار به چاپ رسیده و در سراسر دنیا به چشم می‌خورد. در سال ۲۰۰۵ رابرت به عنوان یکی از ۲۵ نویسنده برتر دنیا انتخاب شد و توانست سری جدید کتاب‌های خود را با علاقه و اشتیاق بیشتری بنویسد و در عرض مدت کمی به چاپ برساند. او در سال ۲۰۰۶ موفق شد که دو کتاب خود به نام‌های «چرا می‌خواهیم شما هم ثروتمند شوید» و «دو مرد یک پیام» را چاپ کرد.

از طرف دیگر او مقالات زیادی دربارهٔ پول و دنیای تجارت نوشته است و در روزنامه‌ها و مجلات به چاپ رسانده‌ است. قبل از نگارش کتاب پدر پولدار، پدر بی‌پول او بازی چهارراه پولسازی ۱۰۱ را طراحی کرد و توانست در قالب یک بازی آموزش‌های مالی را برای کل مردم دنیا توضیح دهد. در واقع همین استراتژی‌های او بودند که او را در سن ۴۷ سالگی و در اوج جوانی و نشاط بازنشسته کنند. او می‌گفت: کتاب‌هایی نوشته‌ام که به من نشان می‌دهند جای اینکه برای پول کار کنند، می‌توانند گوشه‌ای بایستند و ببینند که چگونه پول سخت برایشان کار می‌کند و آنها را صاحب سود و سرمایه فراوان می‌گرداند.

تهیه و تنظیم: فروشگاه آنلاین کتاب هشت

در صورتی که این کتاب ناموجود بود با ما در تماس باشید.

توضیحات تکمیلی

وزن 360 گرم
ابعاد 21 × 14 × 1 سانتیمتر
دسته بندی

موضوع اصلی

موضوع فرعی

نویسنده

مترجم

قطع کتاب

جلد کتاب

شومیز

نقد و بررسی‌ها

درمورد این محصول دیدگاه درج کنید.

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.