کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید نشر شمشاد

جزئیات کتاب
ارسال فوق سریع به سراسر ایران با تیپاکس
موجود در انبار کتاب هشت
ضمانت اصالت کالا
سلامت فیزیکی کالا

30%65,000 تومان 45,500 تومان

تحویل کتاب 3 روزه
پشتیبانی تا 18 ساعت
پرداخت با درگاه بانکی
ضمانت اصل بودن
پرداخت درب منزل

مختصری از کتاب

کتاب “زندگي خود را دوباره بيافرينيد”، به شما مي آموزد که چگونه با رفتارهاي خود تخريبي که شما را از داشتن زندگي بهتر باز مي دارد، پايان دهيد.

آيا شما…
• به نيازهاي ديگران نسبت به نيازهاي خود اولويت مي دهيد؟
• وقتي شخصي که دوستش داريد، شما را ترک مي کند، وحشت مي کنيد يا تهديدش مي کنيد؟
• غالباً نسبت به بلاياي طبيعي، از دست دادن کل دارايي خود و يا يک بيماري جدي، مضطرب هستيد؟
• آيا هر چقدر هم موفق باشيد، باز هم احساس ناراحتي، نرسيدن به اهداف تان، و يا بي لياقتي مي کنيد؟

روابط نامناسب، عدم عزت نفس غير منطقي، احساس عدم رسيدن به اهداف، و…، اين ها همه مشکلاتي است که با تغيير انواع پيام هايي که افراد در درون خود دريافت و يا به خود القاء مي کنند، قابل حل هستند.

الگوهاي رفتاري که منجر به خود تخريبي مي شوند، “تله هاي زندگي” ناميده مي شوند، و “زندگي خود را دوباره بيافرينيد”، به شما نشان مي دهد چگونه مي توانيد چرخه اي را که مانع از رسيدن به خوشبختي مي شود متوقف کنيد.

دو تن از روانشناسان برجسته آمريکايي، جفري اي يانگ، و جانت اس. کلوسکو، اصول پيشرفت درمان شناختي را براي کمک به ما در شناخت و تغيير الگوهاي تفکر منفي، بدون کمک داروهاي شيميايي يا درمان سنتي طولاني مدت، دنبال مي کنند. آنها يازده مورد از متداول ترين تله هاي زندگي را توصيف مي کنند، براي هر کدام يک آزمايش تشخيصي ارائه مي دهند و راه هايي پيشنهاد مي دهند که مي توانيم از آنها براي خلاص شدن از تله ها، به صورت گام به گام استفاده کنيم.

هزاران زن و مرد نتايج فوري و بلند مدت راه هاي فوق العاده ارائه شده در اين کتاب را مشاهده کرده اند. رويکرد ابتکاري اين کتاب، به حل مشکلات عاطفي ما کمک مي کند و به ما امکان مي دهد زندگي پربارتر و سازنده تري بسازيم.

ما در کتاب هشت اميدواريم با ارائه کتاب‌هايي اين‌ چنين، به شما عزيزان کمک کنيم با شناخت بهتر خود و الگوهاي رفتاري نامناسب، بر اين الگوهاي مخرب غلبه کنيد، و به شادي و خوشبختي و موفقيت‌هاي بزرگ در زندگي دست پيدا کنيد.

نگاهی به کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید

هر کدام از ما اتفاقات مثبت و منفی بسیاری را از سر گذرانده ایم. اگر بخواهیم واقعه نگرانه به موضوع نگاه کنیم متوجه می شویم که همین اتفاقات است که زندگی و شخصیت ما را ساخته است. به طور کلی می توان گفت که اگر بتوانیم اتفاقات زندگی خودتان را مدیریت کنید می توانیم زندگی خود را دوباره بیافرینید!

کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید بر اساس نیاز انسان امروزی به تغییرات بنیادی در سبک زندگی انسانی نگارش شده است. در واقع انسان های امروزی بیشتر از هرچیزی با خودشان و گذشته خودشان مشکل دارند. انسان ها معمولا کمال گرا هستند از این رو هر نقطه ضعف و اتفاقی بد می تواند تاثیری بدتر در آینده فرد بگذارد. کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید به خوبی نشان می دهد که چگونه می توان از این مرحله عبور کرد. کتاب توسط نویسنده ای آشنا و به نوعی متخصص در حوزه روانشناختی نوشته شده است و از نظر علمی نیز مورد تایید بسیاری از روانشناسان معتبر می باشد. از این رو به نظر می آید که زندگی خود را دوباره بیافرینید می تواند به عنوان یک همراه، میسر زندگی مخاطبان خودش را تغییر دهد.

زندگی خود را دوباره بیافرینید رید خواندا با

این کتاب از آن دسته کتاب های روانشناسی و روانشناختی است که ارزش خواندن دارد. برخی از این دسته کتاب ها تنها جنبه درآمدزایی و به نوعی فریب مخاطب دارند. اصولا کتاب هایی که در حوزه موفقیت نوشته می شوند.

مشخصات کتاب

وزن 600 g
ابعاد 21.5 × 14.5 × 3 cm
دسته بندی

موضوع اصلی

موضوع فرعی

نویسنده

مترجم

قطع کتاب

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید نشر شمشاد”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.