ایمیل
تلفن
فروش ویژه
شناسه محصول: 9786009556908

کتاب حرفه ای ها نشر زمینه (هفت گام برای حرفه ای شدن در بازاریابی شبکه ای)

ویژگی‌ها
دسته بندی:
موضوع اصلی:
موضوع فرعی:
نویسنده:
قطع کتاب:
جلد کتاب: شومیز
فروشنده
masoud heydarian

2 عدد در انبار

ارسال توسط فروشگاه آنلاین کتاب هشت 8
15% 76,500 تومان

2 عدد در انبار

- +

توضیحات

کتاب “حرفه اي ها (هفت گام براي حرفه اي شدن در بازاريابي شبکه اي)”، راهنمايي کامل براي يافتن مشتري‌هاي احتمالي و دعوت آن‌ها به خريد محصول و يا بهره بردن از فرصتي است که شما در بازار يابي شبکه‌اي در اختيار آن‌ها مي‌گذاريد. آرزوي اريک وور، نويسنده کتاب، اين است که به شما کمک کند تصميم بگيريد به متخصصي در بازاريابي شبکه تبديل شويد.

امروزه، بازاريابي شبکه‌اي بسيار گسترده شده و طرف‌داران بسيار زيادي دارد، و همان‌طور که مي‌دانيم مي‌تواند سکوي خوبي براي رسيدن به بسياري از اهدافمان، و همين طور رسيدن به ثروت فراوان باشد.

چنان که در ظاهر به نظر مي‌رسد، بازاريابي شبکه اي چندان هم آسان نيست. اين تجارت نيز مانند هر تجارت ديگري پيچيدگي‌ها و فنون خاص خود را دارد، و ما بايد با يادگيري تکنيک‌هايي که براي موفقيت در اين کار لازم است، با آمادگي کامل به اين تجارت قدم بگذاريم تا بتوانيم به اهداف خود و موفقيت‌هايي بزرگ دست يابيم.

اريک وور بيش از بيست سال پيش در کنگره اي در زمينه بازاريابي شبکه اي شرکت کرد که برايش لحظه‌اي حياتي را رقم زد و زندگي او را براي هميشه تغيير داد. او در آن رويداد تصميم گرفت حرفه‌اي شود، و درنهايت به يک متخصص در بازاريابي شبکه اي تبديل شد. از آن زمان، او بر روي توسعه و گسترش مهارت‌هاي لازم براي انجام اين تجارت متمرکز شده‌است. اريک تاکنون صدها هزار نفر را در سراسر جهان مورد تاثير قرار داده، و به آن‌ها کمک کرده است که در بازاريابي شبکه‌اي به موفقيت‌هاي چشمگيري دست يابند.

اريک در کتاب “حرفه اي ها (هفت گام براي حرفه اي شدن در بازاريابي شبکه اي)”، تجربيات خود را در اين زمينه به اشتراک مي‌گذارد و افرادي را که به دنبال ورود به اين تجارت هستند ترغيب مي‌کند تا به يک حرفه‌اي تبديل شوند و زندگي رويايي خود را بسازند.

ما در کتاب هشت اميدواريم با ارائه کتاب‌هايي همچون “حرفه اي ها (هفت گام براي حرفه اي شدن در بازاريابي شبکه اي)”، به شما عزيزان کمک کنيم با آگاهي نسبت به دانش روز در زمينه تجارت شبکه‌اي، که تجارتي گسترده و پرسود است، بتوانيد با تخصص‌هاي لازم در اين حرفه آشنا شويد و به موفقيت هايي بزرگ در اين تجارت دست يابيد.

توضیحات تکمیلی

وزن 244 گرم
ابعاد 22 × 12 × 1 سانتیمتر
دسته بندی

موضوع اصلی

موضوع فرعی

نویسنده

مترجم

قطع کتاب

جلد کتاب

شومیز

مناسب برای

نقد و بررسی‌ها

درمورد این محصول دیدگاه درج کنید.

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.