ایمیل
تلفن
فروش ویژه
شناسه محصول: 9786227201024

کتاب جذب کننده حرفه ای اثر گابریل برن استین

ویژگی‌ها
دسته بندی:
موضوع اصلی:
موضوع فرعی:
قطع کتاب:
جلد کتاب: شومیز
گارانتی اصالت کالا
موجود در انبار کتاب آرتیوان
هفت روز ضمات مرجوعی

ناموجود

ارسال توسط فروشگاه آنلاین کتاب هشت 8
ناموجود

ناموجود


توضیحات

کتاب “جذب‌کننده حرفه‌اي”، نوشته گابريل برن استين، کتابي است درباره قدرت جذب و هم فرکانس شدن با جهان. اين کتاب به ما مي‌گويد که چطور مي توان قدرتي معنوي را تجربه، و به آن اتکا کرد. با به‌کارگيري آموزه‌هاي اين کتاب مي‌توانيم خواسته‌هاي خود را به سوي خود جذب کنيم و زندگي‌اي سرشار از هدف، شادي، فراواني و آرامش داشته باشيم. اين کتاب به ما کمک مي‌کند تا با تجربه زندگي معنوي و رسيدن به خواسته ‌هايمان با قدرت جذب، به آزادي دست يابيم.

گابريل برن استين، در کتاب “جذب‌کننده حرفه‌اي”، به ما مي‌گويد که پذيرش اين‌که ما يک جذب کننده حرفه‌اي هستيم، مي‌تواند همه چيز را در زندگي ما دگرگون کند. ما به منبع نامحدودي از انرژي، شادي و فراواني متصل هستيم و تنها بايد آن را به‌عنوان حق طبيعي خود در آغوش گيريم. پس از خواندن اين کتاب، ما مي‌توانيم به درک بهتري از اهداف والاي خود دست يابيم و بدانيم که وظيفه ما در زندگي چيست؛ وظيفه ما اين است که منبعي از نيروي عشق و انرژي در جهان باشيم.

بخشي از کتاب:
جذب کننده‌ي حرفه‌اي بودن به اين معنا نيست که ديگر با چالش هاي زندگي روبرو نمي‌شوم. اما به وضوح مي‌بينم که تمام سختي ها و چالش هاي زندگي‌ام بخشي از يک برنامه بزرگتر است که باعث مي شود ايمان من به اين منبع الهي قدرتمندتر شود. من تجربيات دشوار زندگي را به عنوان تکاليف معنوي براي رشد و بهبود خودم مي دانم. من پذيرفته ام که هيچ اتفاقي تصادفي نيست. تجربيات دشوار فرصت هايي را فراهم مي کنند که باعث درخشش من مي شوند. جذب کننده‌ي حرفه‌اي بودن به اين معنا نيست که همه چيز عالي و کامل است؛ جذب کننده‌ي حرفه‌اي بودن يعني هر اتفاقي بيفتد، من با ايمان به زندگي خودم ادامه مي دهم.

ما در کتاب هشت اميدواريم با ارائه کتاب‌هايي همچون “جذب‌کننده حرفه‌اي”، به شما عزيزان کمک کنيم به قدرت درون خود و انرژي بي‌پاياني که در درونتان وجود دارد پي ببريد، و با استفاده از آن بتوانيد زندگي اي سرشار از موفقيت و آرامش داشته باشيد.

توضیحات تکمیلی

وزن 400 گرم
ابعاد 21 × 14 × 2 سانتیمتر
دسته بندی

موضوع اصلی

موضوع فرعی

نویسنده

مترجم

,

قطع کتاب

جلد کتاب

شومیز

نقد و بررسی‌ها

درمورد این محصول دیدگاه درج کنید.

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.