ایمیل
تلفن
شناسه محصول: 9789651155796

کتاب لطفاً گوسفند نباشید اثر محمود نامنی

ویژگی‌ها
دسته بندی:
موضوع اصلی:
موضوع فرعی:
نویسنده:
قطع کتاب:
جلد کتاب: شومیز
فروشنده
masoud heydarian

ناموجود

ارسال توسط فروشگاه آنلاین کتاب هشت 8
ناموجود

ناموجود


توضیحات

کتاب “لطفا گوسفند نباشيد”، نوشته محمود نامني، درباره خودشناسي است. بسياري باور دارند که خود را به‌خوبي مي‌شناسند، و بعضي حتي فکر مي‌کنند که آيا شناخت خود نيازي به مطالعه دارد، يا اصلاً مگر امکان دارد که کسي خودش را نشناسد و بخواهد با خواندن کتابي نسبت به خودش شناخت پيدا کند. اگر شما ازين دسته افراد نيستيد، و به دنبال شناخت بهتر خود هستيد، حتماً با اهميت اين موضوع و تاثير آن بر ابعاد مختلف زندگي خود آشنا هستيد.این کتاب شامل ۵ فصل با نام های «آیا ماهیت انسان از انرژی ساخته شده؟»، «ضمیرها چیستند و چگونه عمل می‌کنند»، «اعتماد به نفس چیست»، «موفقیت چیست، موفق کیست» و «واپسین کلام در نیمه‌ی راه» میباشد.

پرسش‌ها و تعريف‌هايي که در کتاب‌هايي مانند “لطفاً گوسفند نباشيد” مطرح مي‌شود، ما را با چالش مواجه مي‌کنند تا با پاسخ دادن به آن سوالات به شناخت هرچه بهتر از خود دست يابيم. در کتاب “لطفاً گوسفند نباشيد”، نويسنده با روايت داستان‌ها و حکاياتي و تحليل آن‌ها، تلاش دارد به کساني که به دنبال خودشناسي هستند، راه و مسير درست را نشان دهد.

کتاب شامل چهار فصل است که فصل اول آن، “چگونه بايد آموخت”، فصل دوم، شامل مجموعه‌اي از عبارات تأکيدي فصل سوم، “پرسش‌هاي بي‌پاسخ”، و فصل چهارم، شامل مجموعه‌اي از آزمون‌هاي خودشناسي است.

بخشي از کتاب:
“مشکلي نيست که عشق ناتوان از غلبه بر آن باشد / دردي نيست که عشق ناتوان از درمان آن باشد/ دري نيست که عشق ناتوان از گشودن آن باشد / رودي نيست که عشق ناتوان از برپايي پلي بر آن باشد / ديواري نيست که عشق ناتوان از فرو ريختن آن باشد و گناهي نيست که عشق ناتوان از شستن آن باشد!”

ما در کتاب هشت اميدواريم با ارائه کتاب‌هايي همچون “لطفاً گوسفند نباشيد”، به شما عزيزان اين امکان را بدهيم که با مطالعه کتابي آموزنده و مفيد، به خودشناسي بهتري در زندگي دست يابيد.

توضیحات تکمیلی

وزن 746 گرم
ابعاد 22 × 14 × 2 سانتیمتر
دسته بندی

موضوع اصلی

موضوع فرعی

نویسنده

قطع کتاب

جلد کتاب

شومیز

نقد و بررسی‌ها

درمورد این محصول دیدگاه درج کنید.

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.