کتاب عیبی ندارد اگر حالت خوش نیست

ارسال فوق سریع به سراسر ایران با تیپاکس
موجود در انبار کتاب هشت
ضمانت اصالت کالا
سلامت فیزیکی کالا

10%44,000 تومان 39,600 تومان

دسته بندی کتاب عمومی
موضوع اصلی روانشناسی
موضوع فرعی ذهن و روح
نویسنده مگان دیواین
مترجم سارا ضرغامی
ناشر میلکان
تحویل کتاب 3 روزه
پشتیبانی تا 18 ساعت
پرداخت با درگاه بانکی
ضمانت اصل بودن
پرداخت درب منزل

مختصری از کتاب

در کتاب “عيبي ندارد اگر حالت خوش نيست”، مگان ديواين رويکرد جديد و عميقي را نسبت به تجربه غم و اندوه، و چگونگي کمک به افرادي که فاجعه اي يا مرگ عزيزي را پشت سر گذاشته اند، ارائه مي دهد.

مگان از دو جهت، يعني هم به عنوان يک درمانگر، و هم به عنوان زني که غرق شدن شريک محبوب زندگي خود را ديده است، با بينشي عميق در مورد ناگفته هاي واقعيت هاي از دست دادن عزيزان، و کنار آمدن با آن مي نويسد. او به جاي تجويز فراموش کردن فقدان عزيزان، و برگشتن به زندگي شاد و آرام عادي(که در عمل غير ممکن است)، راه عملي تري را ارائه داد؛ راهي كه ما را به ادامه زندگي در كنار غم و اندوه، به جاي تلاش براي غلبه بر آن دعوت مي كند.

در اين کتاب جذاب و گيرا، خواهيد آموخت:

چرا مشاوره، درمان و معنويت خيرخواهانه مبتني بر دلداري، اغلب باعث مي شود که افراد بيشتر از غم و اندوه به سر برند و از آن آزار ببينند؟

چگونگي کنترل استرس، بهبود خواب و کاهش اضطراب بدون تلاش براي “برطرف کردن” درد و غم شما

چگونگي کمک به افرادي که دوستشان داريد، براي آن که با به دست آوردن مهارت ها، و به کارگيري توصيه هايي، بر غم و اندوه خود کنترل پيدا کنند و به آرامش برسند.

بسياري از افرادي که متحمل فقداني شده اند، احساس مي کنند از طرف ديگران، که تلاش مي کنند غم و اندوه را از آنان دور کنند، درک نمي شوند.

مگان از طريق داستان ها، تحقيقات، و شيوه هاي مبتني بر ذهنيت خلاق، راهنماي عملي منحصر به فردي را ارائه مي دهد که همه ما ممکن است در زندگي شخصي خود، و يا در ارتباط با زندگي کساني که دوستشان داريم به آن نياز پيدا کنيم.

“عيبي ندارد اگر حالت خوش نيست”، کتابي است براي افرادي که عزيزي را از دست داده اند و سوگوار هستند، کساني که آنها را دوست دارند، و همه کساني که خود و ديگران را دوست دارند، و مي خواهند کمکي به حال خود و ديگران باشند..

ما در کتاب هشت اميدواريم با ارائه کتاب‌هايي همچون “عيبي ندارد اگر حالت خوش نيست”، به شما عزيزان کمک کنيم درصورتي که با حادثه ناگواري در زندگي مواجه شديد، بتوانيد با کنترل بر احساسات خود و با پذيرش اتفاقي افتاده است، به زندگي خود ادامه دهيد و بتوانيد تا پايان با غم از دست دادن عزيزي کنار بياييد.

مشخصات کتاب

وزن 210 g
ابعاد 22 × 15 × 2 cm

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کتاب عیبی ندارد اگر حالت خوش نیست”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.