ایمیل
تلفن
فروش ویژه
شناسه محصول: 9789647514835

کتاب ارتباط بدون خشونت زبان زندگی اثر مارشال روزنبرگ

ویژگی‌ها
دسته بندی:
موضوع اصلی:
موضوع فرعی:
قطع کتاب:
جلد کتاب: شومیز
فروشنده
Charvadeh

ناموجود

ارسال توسط فروشگاه آنلاین کتاب هشت 8
ناموجود

ناموجود


توضیحات

ارتباط بدون خشونت (nvc) شیوه تعاملی میباشد که مبادله اطلاعات و حل صلح‌آمیز اختلافات را آسان می‌کند.

ارتباط بدون خشونت بر ارزش‌های مشترک انسانی و نیازها تاکیید می‌کند و انسان ها را به پرهیز از زبانی که باعث مقاومت یا کاهش عزت نفس می‌شود و استفاده از زبانی که سلامت را بیشتر میکند تشویق می‌کند.

ارتباط بدون خشونت اعتقاد دارد که به جای ایجاد ترس، گناه، سرزنش و خجالت؛سرشار کردن زندگی رضایت آمیزترین انگیزه برای انجام کارهاست و به عنوان هدف، بر پذیرش مسئولیت فردی و در انتخاب و افزایش سطح کیفی ارتباط تاکید دارد.

این شیوه حتی زمانی که طرف مقابل آن را نمی‌داند نیز موثر میباشد. با ارتباط بدون خشونت مخاطب خواهد دانست که: هرکاری که هرکسی انجام می‌دهد کوششی است برای تحقق نیازهای متحقق نشده.

برای هر شخص تحقق نیازها از طریق همکاری، سالم‌تر از رقابت میباشد. به صورت طبیعی افراد زمانی که از روی میل در سلامت دیگران سهیم شوند لذت خواهند برد.

مهارت‌های ارتباط بدون خشونت به مخاطبانش کمک می‌کند تا: احساس گناه، شرم، ترس و افسردگی را از نابود کنند.

خشم و ناامیدی را به ساختن اتحاد و مشارکت تبدیل کنید. راه‌حل‌هایی بر اساس امنیت، احترام متقابل و اتفاق آرا ایجاد کنید. نیازهای اساسی فرد، خانواده، مدرسه، جامعه و اجتماع را به شیوه های زندگی غنی‌ساز تحقق بخشید.

«تکنیک‌های ارتباطی فعال مارشال روزنبرگ تضادهای بالقوه را به گفت‌وگوهای صلح‌آمیز تغییر می‌دهد. شما تکنیک ساده‌ای می‌آموزید که مشاجره را خنثی می‌کند و ارتباط محبت‌آمیزی را با خانواده، و سایر آشنایان خلق می‌کند. من خواندن این کتاب را نه تنها توصیه بلکه تاکید می‌کنم.»

توضیحات تکمیلی

وزن 330 گرم
ابعاد 21 × 14 × 1 سانتیمتر
دسته بندی

موضوع اصلی

موضوع فرعی

نویسنده

مترجم

قطع کتاب

جلد کتاب

شومیز

نقد و بررسی‌ها

درمورد این محصول دیدگاه درج کنید.

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.