ایمیل
تلفن
شناسه محصول: 9766006585306

کتاب موسیقی شناسی فرهنگ تحلیلی مفاهیم

ویژگی‌ها
دسته بندی:
موضوع اصلی:
موضوع فرعی:
نویسنده:
قطع کتاب:
جلد کتاب: گالینگور
فروشنده
Charvadeh

ناموجود

ارسال توسط فروشگاه آنلاین کتاب هشت 8
ناموجود

ناموجود


توضیحات

کتاب “موسیقی شناسی فرهنگ تحلیلی مفاهیم”، نوشته بابک احمدی، فرهنگ تحلیلی اساسی‌ترین مفاهیم در موسیقی شناسی می باشد. در هر مدخل این فرهنگ تلاش شده تا به زبانی ساده، پیچیده‌ترین مفاهیم، هم به صورت کلی و هم جزئی در زمینه موسیقی توضیح داده شود.

فرهنگ موسیقی به‌عنوان راهنمایی نظری در فهم گفتمان‌های مرتبط بین رشته‌ای در گستره کلی هنری، برای تمامی دانشجویان و هنرآموزان رشته‌های مختلف غیر موسیقایی هم مفید است.

موسیقی‌شناسی یکی از گفتمان‌های بین رشته‌ای است که از طرفی به تاریخ موسیقی، انواع موسیقی، مبانی نظری و زندگی اجتماعی مربوط به آن ارتباط دارد، و از طرف دیگر به مباحث مهمی در فلسفه، زیبایی شناسی، روش‌شناسی، علوم طبیعی و فیزیکی و همچنین علوم انسانی می‌پردازد. هدف موسیقی شناسی، کشف مبانی، قواعد و شیوه‌های گوناگون خلق و دریافت موسیقی است. بنابراین از صوت شناسی، تاریخ موسیقی، سازشناسی، فرم‌های موسیقایی، نوازندگی، تحلیل و نقادی موسیقی تا هنرهای دیگر و بسیاری از شاخه‌های علوم و فلسفه را دربرمی‌گیرد.

بابک احمدی که در هزار و سیصد و بیست و هفت در تهران بدنیا آمده‌است، نویسنده، مؤلف، مترجم، منتقد هنری و پژوهشگر است. آثار او از کتاب‌های پرفروش در بازار کتاب‌های فلسفی ایران می باشند و بیشتر آن‌ها را نشر مرکز منتشر می کند. او در سال هزار و سیصد و چهل و نه، مدرک کارشناسی خود را در رشته علوم سیاسی از دانشگاه تهران دریافت کرد و پس از آن برای ادامه تحصیل به آمریکا رفت و در مقطع کارشناسی ارشد فلسفه از دانشگاه پنسیلوانیای آمریکا فارغ‌التحصیل شد.

ما در کتاب هشت امیدواریم با ارائه کتاب هایی همچون “موسیقی شناسی فرهنگ تحلیلی مفاهیم”، به شما عزیزان این امکان را بدهیم که با فرهنگ غنی موسیقی ایران و جهان آشنا شوید و برای درک بهتر مباحثی از موسیقی بتوانید از این کتاب به‌عنوان مرجع بهره ببرید.

تهیه و تنظیم: فروشگاه آنلاین کتاب هشت

در صورتی که این کتاب ناموجود بود با ما در تماس باشید.

توضیحات تکمیلی

وزن 890 گرم
ابعاد 21 × 14 × 2 سانتیمتر
دسته بندی

موضوع اصلی

موضوع فرعی

نویسنده

قطع کتاب

جلد کتاب

گالینگور

نقد و بررسی‌ها

درمورد این محصول دیدگاه درج کنید.

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.