ایمیل
تلفن
فروش ویژه
شناسه محصول: 9786004613972

کتاب آینده پسرت را بساز نشر کوله پشتی

THE POWER OF CONNECTION TO BUILD GOOD MEN
ویژگی‌ها
دسته بندی:
موضوع اصلی:
قطع کتاب:
جلد کتاب: شومیز
گارانتی اصالت کالا
موجود در انبار کتاب آرتیوان
هفت روز ضمات مرجوعی

ناموجود

ارسال توسط فروشگاه آنلاین کتاب هشت 8
ناموجود

ناموجود


توضیحات

فصل سوم : پسره ها و قلبشان

در فصل اول، شما را به مطالعه جعبه مردانگی در سال ۲۰۱۷ توصیه کردیم که در آن مردان جوان تر در ایلات متحده ، انگلستان و مکزیک مورد برررسی قرار گرفتند.

زمانی که برای اولین بار گزارش آن مطالعه را دیدم ، مجموعه ای از یافته ها نظرم را به خود جلب کردند: در میان هجده تا سی ساله هایی که به ویت مردانگی سنتی روی آورده بودند ، سه نفر از هر چهار نفر می گفتند حداقل یک بار در دو هفته گذشته انجام این کار لذت بسیار کمی برایشان بهمراه داشته است ؛ دو نفر از هر سه نفر گفته بودند که احساس ناراحتی، افسردگی یا ناامیدی داشته اند ؛ و دو نفر از پنج نفر بیان کرده بودند که به فکر خودکشی بوده اند.

شیوع ناراحتی در میان این مردان جوان شاهدی بر تناسب نه چندان خوب هویت یشان به عنوان مردانی با قلب های انسانی شان بود.

آنجا که مجبور به ساسنور کردن افکار و احساسات خود بودند ، زندگیشان بیشتربه نوعی اجرا و نه یک تجربه واقعی تبدیل شده بود. آنها تنها و دلسر بودند و آن راحتی و تعالی را که با ارتباط احساسی همراه است دارا نبودند.

در قسمتی از پشت کتاب می خوانیم:

در شرایطی که پسران بسیاری در بحران هستند، نقشه راهی برای تبدیل پسران به مردان قوی و مهربان ضروری است.

در دو دهه گذشته مطالاعات زیادی در مورد افکار و احساسات پسران انجام شده است. در آینده پسرت را بساز ، روان شناس. مایکل ریچرت با استفاده از سال ها تجربه و تحقیقات خود عرف و اعتقادات قدیمی جامعه درباره تبدیل پسران به مرد را به چالش می کشد.

ریچرت توضیح می دهد که چطور پارادایم های موجود در مورد پسران که آنها را ملزم می کند «مثل مرد» باشند در واقع منجر به خشم ، گوشه گیری و رفتارهای نامحترمانه یا حتی مخرب می شود. کلید این تغییر فرهنگی در دستان والدین ، مربیان و معلمانی است که باید به پسران کمک کنند از نظر اجتماعی و احساسی رشد کنند. نویسنده راهنمایی گام به گام برای این مهم فراهم آورده است.

آینده پسرت را بساز کمک می کند تا برای کودک و نوجوان خود شرایطی را فراهم کنید که به مردی با اعتماد به نفس ، محترم و مهربان تبدیل شود.

توضیحات تکمیلی

وزن 388 گرم
ابعاد 21 × 14 × 1 سانتیمتر
دسته بندی

موضوع اصلی

موضوع فرعی

نویسنده

مترجم

قطع کتاب

جلد کتاب

شومیز

نقد و بررسی‌ها

درمورد این محصول دیدگاه درج کنید.

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.