ایمیل
تلفن
فروش ویژه
شناسه محصول: 9786004900799

کتاب فلسفه تنهایی اثر لارس اسونسن نشر نو‎

ویژگی‌ها
دسته بندی:
موضوع اصلی:
موضوع فرعی:
نویسنده:
قطع کتاب:
جلد کتاب: شومیز
فروشنده
Charvadeh

ناموجود

ارسال توسط فروشگاه آنلاین کتاب هشت 8
ناموجود

ناموجود


توضیحات

کتاب فلسفه تنهايي به جنبه هاي مثبت و منفي تنهايي مي پردازد و با پرداختن به ريشه هاي ترس از تنهايي تلاش دارد به ما کمک کند با تنهايي کنار بياييم. براي بسياري از ما اين بزرگترين ترس است: تنها مردن.

پرداختن به موضوع تنهايي دشوار است، زيرا تنهايي در دنياي اجتماعي ما انسان ها داراي بار معنايي منفي است. اما واقعيت اين است که هر کجا که مردم هستند، تنهايي نيز وجود دارد. در کنج هاي ساکت و آرام خانه خود، در آرامش بعد از ظهر يک پارک، يا حتي هنگامي که در خيابان هاي شلوغ، در ميان انبوه مردم هستيم نيز ممکن است تنها باشيم.

در اين کتاب پيشگامانه، لارس اسوندسن (فيلسوف) ما را با تنهايي را روبرو مي کند و به هر دو جنبه منفي و مثبت اين انساني ترين احساسات را بررسي مي پردازد.

“فلسفه تنهايي” با بهره گيري از آخرين تحقيقات در زمينه فلسفه، روانشناسي و علوم اجتماعي، انواع مختلف تنهايي را بررسي مي کند و ويژگي هاي روانشناختي و اجتماعي افراد را در معرض ديد آنها قرار مي دهد.

نويسنده در اين کتاب به اهميت دوستي و عشق نگاه مي کند، و بررسي مي کند که چگونه تنهايي مي تواند بر کيفيت زندگي، و بر سلامت جسمي و رواني ما تأثير بگذارد. او در بحثي چالشي، همچنين استدلال مي کند که مشکل اصلي در جامعه مدرن ما اين نيست که ما بيش از حد تنهاييم، بلکه اين است که خلوت و تنهايي بيش از حد کمي داريم. او به اين موضوع مي پردازد که تنهايي ما مي تواند چيزهايي عميق در مورد خود و جايگاه مان در جهان به ما بگويد. “فلسفه تنهايي” کتابي جذاب در مورد مساله و جنبه اي پيچيده و مهم از وجود ماست.

ما در کتاب هشت اميدواريم با ارائه کتاب هايي چنين، به شما عزيزان کمک کنيم بر جنبه‌هاي منفي تنهايي غلبه کنيد و از جنبه‌هاي مثبت آن در جهت بهبود کيفيت زندگي خود بهره ببريد.

توضیحات تکمیلی

وزن 210 گرم
ابعاد 25 × 15 × 1 سانتیمتر
دسته بندی

موضوع اصلی

موضوع فرعی

نویسنده

مترجم

قطع کتاب

جلد کتاب

شومیز

نقد و بررسی‌ها

درمورد این محصول دیدگاه درج کنید.

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.