ایمیل
تلفن
فروش ویژه
شناسه محصول: 9766006585415

کتاب فقط ساکت شو انجامش بده نشر پرثوآ

ویژگی‌ها
دسته بندی:
موضوع اصلی:
موضوع فرعی:
نویسنده:
قطع کتاب:
جلد کتاب: شومیز
گارانتی اصالت کالا
موجود در انبار کتاب آرتیوان
هفت روز ضمات مرجوعی

ناموجود

ارسال توسط فروشگاه آنلاین کتاب هشت 8
ناموجود

ناموجود


توضیحات

نقد و بررسی اجمالی

نویسنده در کتاب فقط ساکت شو و کارت رو انجام بده، یک راه ساده، عملی و ثابت شده را معرفی میکند.
هفت‌ بخشی را با شما به اشتراک میگذارد تا در چند ماه و چند سال آتی به موفقیت‌هایی راه پیدا کنید که از موفقیت‌هایی که اکثر مردم در طول مدت عمرشان کسب میکنند بیشتر باشد.می‌توان گفت که یکی از هدف های اصلی کتاب فقط ساکت شو و کارت رو انجام بده ،جواب دادن به این سوال است که: «چرا بعضی از مردم موفق‌تر از دیگرانند؟»
اساس کسب موفقیت بر واژه‌هایی نیست که شما به کار میبرید، واژه‌هایی مانند: ای کاش، امیدوارم، قصد دارم و …
برایان تریسی (Brian Tracy) مدیر یک شرکت بین‌المللی گسترش منابع انسانی میباشد که اداره مرکزی آن در شهر ساحلی سولانا در ایالت کالیفرنیا قرار دارد. او نویسنده هفتاد کتاب و بیشتر از نهصد برنامه آموزشی صوتی و ویدئویی تولید کرده‌ است. آموزش‌های او به چهل‌ودو زبان برگردانده شده و در شصت‌وچهار کشور مورد استفاده قرار گرفته اند.
او در کارهای اجتماعی شخصیت فعالی دارد و برای سازمان‌های غیرانتفاعی وناگون به عنوان مشاور خدمت میکند.هدف اصلی هرکس در زندگی چیست؟
به نظر ارسطو پشت سر هر هدفی، هدف دیگری وجود دارد تا اینکه به هدف اصلی می‌رسید که شادمانی میباشد…
تا زمانی که هنوز توقف نکرده‌اید اصلاً مهم نیست که چقدر آرام می‌روید. شما هرچه که اعتقاد دارید نیستید بلکه شما خودِ همان اعتقاداتتان هستید.
ترس از شکست بدترین فکر است. ترس از شکست رفتار را فلج می‌کند و تفکر را تار و ابرآلوده می‌نماید.چیزی که شما می‌گویید، آرزو می‌کنید، امید دارید یا نیت انجام آن را دارید مهم نیست.
تنها چیزی که مهم است کاری است که هم اکنون در حال انجامش هستید. کارهای شما ساعت به ساعت، دقیقه به دقیقه به شما و به هر آن کسی که در اطراف شماست می‌گوید که شما واقعاً چه شخصیتی هستید و واقعاً چه می‌خواهید و دنبال چه هدفی در تکاپو هستید. شما امروز همان کسی هستید که هستید و همان جایی هستید که هستید و این بدلیل تمام انتخاب‌های شما در گذشته تا به حال است.
شما نمی‌توانید گذشته را تغییر دهید اما آینده را می‌توانید.در جهان تنها یک نفر وجود دارد که می‌تواند شما را از رسیدن به موفقیت بزرگ بازدارد، و آن شخص خود شما هستید. اگر تصمیم بگیرید که در آینده هیچ‌وقت ناامید نشوید به زودی پاسخ خودکار شما به هر مسئله یا گرفتاری، عنصر استقامت خواهد بود به طوری که حتی بدون فکر کردن درباره آن، خود را بالا خواهید کشید و حرکت رو به جلوی خود را حفظ خواهید نمود…

تهیه و تنظیم: فروشگاه آنلاین کتاب هشت

در صورتی که این کتاب ناموجود بود با ما در تماس باشید.

توضیحات تکمیلی

وزن 200 گرم
ابعاد 21 × 14.1 × 2 سانتیمتر
دسته بندی

موضوع اصلی

موضوع فرعی

نویسنده

مترجم

قطع کتاب

جلد کتاب

شومیز

نقد و بررسی‌ها

درمورد این محصول دیدگاه درج کنید.

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.