ایمیل
تلفن
فروش ویژه
شناسه محصول: 9789643280826

کتاب هفت عادت مردمان موثر گیتی خوشدل نشر پیکان

ویژگی‌ها
دسته بندی:
موضوع اصلی:
موضوع فرعی:
نویسنده:
قطع کتاب:
جلد کتاب: شومیز
فروشنده
masoud heydarian

ناموجود

ارسال توسط فروشگاه آنلاین کتاب هشت 8
ناموجود

ناموجود


توضیحات

کتاب هفت عادت مردمان موثر ، که براي اولين بار در سال ۱۹۸۹ منتشر شد، کتابي در زمينه موفقيت هاي شخصي و تجاري است که توسط استيون کاوي نوشته شده است. در اين کتاب، کاوي رويکردي بر اساس شخصيت و اصول اخلاقي فردي براي تأثيرگذار بودن در راستاي دستيابي به اهداف تجاري ارائه مي دهد.

“هفت عادت مردمان موثر” شامل درس هايي قدرتمند در زمينه تغييرات شخصي و تجاري، با بيش از چند ميليون نسخه فروش همچنان از پرفروش ترين کتاب ها در حوزه تجارت است. استفان کاوي، که به عنوان يک مرجع معتبر بين المللي مورد احترام است، مي داند که موفقيت واقعي حاصل توازن بين اثربخشي فردي و شغلي مي باشد، بنابراين اين کتاب راهنماي عملکرد بهتر در هر دو عرصه است.

حکايت هاي کاوي اغلب دربرگيرنده چالش هاي تجاري ناشي از موقعيت هاي خانوادگي است. قبل از اين که هفت عادت را درک کنيد و بپذيريد، بايد آنچه را کاوي “تغيير پارادايم” مي نامد (تحول در درک و تفسير نحوه کار جهان) انجام دهيد. کاوي شما را از طريق اين تغيير تحت تأثير قرار مي دهد، و بر نحوه درک و عملکرد شما نسبت به بهره وري، مديريت زمان، تفکر مثبت، و موارد ديگر تأثير مي گذارد.

“هفت عادت مردمان موثر” کتابي نيست که آموزه هاي آن را به سرعت و بدون فکر به کار بگيريد. مفاهيم مطرح شده گاهي اوقات پيچيده هستند،و بايد کتاب را با دقت مطالعه، و و برداشت هاي خود را يادداشت کنيد. نه اينکه آن را کم کنيد. به اين شکل، وقتي خواندن کتاب را تمام کرديد، احساس خواهيد کرد که در سميناري قدرتمند توسط کاوي شرکت کرده ايد.

ما در کتاب هشت اميدواريم با ارائه کتاب‌هايي مانند “هفت عادت مردمان مؤثر”، به شما خوانندگان عزيز کمک کنيم عادت‌هايي را که مي توانند باعث موفقيت فردي و تجاري شما در زندگي شوند، در خود تقويت کنيد و به اهداف بزرگ و درخشان خود دست يابيد.

توضیحات تکمیلی

وزن 250 گرم
ابعاد 21 × 14 × 1 سانتیمتر
دسته بندی

موضوع اصلی

موضوع فرعی

نویسنده

مترجم

قطع کتاب

جلد کتاب

شومیز

نقد و بررسی‌ها

درمورد این محصول دیدگاه درج کنید.

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.