ایمیل
تلفن
شناسه محصول: 9789643175825

کتاب احساس بهتر، بهتر شدن، بهتر ماندن نشر رسا

ویژگی‌ها
دسته بندی:
موضوع اصلی:
موضوع فرعی:
نویسنده:
قطع کتاب:
جلد کتاب: شومیز
فروشنده
masoud heydarian

ناموجود

ارسال توسط فروشگاه آنلاین کتاب هشت 8
ناموجود

ناموجود


توضیحات

کتاب احساس بهتر، بهتر شدن، بهتر ماندن ، که کتابي در زمينه روان‌شناسي و روان‌درماني است، به خواننده کمک مي‌کند به شادي و احساس آرامش عميق‌تر و پايدارتري در زندگي دست يابد.

نويسنده کتاب، دکتر اليس مي گويد: “احساس بهتر شدن، براي موفقيت درماني بسيار مهم است، اما بهتر ماندن از اهميت بيشتري برخوردار است.”

در کتاب “احساس بهتر، بهتر شدن، بهتر ماندن”،مشهورترين و مورد احترام ترين روان درمانگر دورن ما، سيستمي “سه شاخه” براي حفظ يا بازيابي سلامت عاطفي و رواني ارائه مي دهد. اين کتاب ?? سال تجربه روان درماني نويسنده را به صورت راهنمايي عملي در اختيار ما مي گذارد. مباحث کتاب به تشريح تفکر سالم، احساسات سالم و رفتار سالم، با مثال ها و روش هاي دقيق براي ايجاد بهزيستي احساسي پايدار، مي پردازند.

دکتر اليس به عنوان ابداع کننده روش روان درماني عاطفي- احساسي (RET) که معمولاً با عنوان درمان شناختي-رفتاري شناخته مي شود، با نفوذترين و موثرترين روانکاو معاصر محسوب مي شود. او استدلال مي کند که احساساتي که به دليل اضطراب، افسردگي، احساس گناه و عصبانيت، دچار لطمه مي شوند، ريشه در “افکار و احساسات ما” نسبت به اتفاقاتي دارند که براي ما پيش مي آيند، نه خود اتفاقات، و ما مي توانيم بطور سيستماتيک نسبت به تغيير اين پاسخ هاي شناختي کار کنيم. چنين چيزي اساس بيشتر درمان هاي کوتاه مدت فعلي است و تنها روشي است که به طور علمي آزمايش شده و در واقع براي کمک به بيماران تاييد شده است.

ما در کتاب هشت اميدواريم با ارائه کتاب‌هايي اين‌چنين، به شما عزيزان کمک کنيم در عصر مدرن که بشر با مشکلات زيادي دست‌وپنجه نرم مي‌کند، به‌ويژه از لحاظ رواني، درصورتي‌که با مشکلي مواجه شديد، بتوانيد بر آن غلبه کنيد و زندگي آرام تر و شادتري داشته باشيد، و همين طور بتوانيد درصورتي‌که عزيزانتان نياز به کمکي داشتند، از آموزه‌هاي اين کتاب در جهت کمک به آن‌ها استفاده کنيد.

توضیحات تکمیلی

وزن 410 گرم
ابعاد 21 × 14 × 2 سانتیمتر
دسته بندی

موضوع اصلی

موضوع فرعی

نویسنده

مترجم

قطع کتاب

جلد کتاب

شومیز

نقد و بررسی‌ها

درمورد این محصول دیدگاه درج کنید.

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.