ایمیل
تلفن
فروش ویژه
شناسه محصول: 9786007289518

کتاب همه دروغ می گویند نشر گمان

ویژگی‌ها
دسته بندی:
موضوع اصلی:
گارانتی اصالت کالا
موجود در انبار کتاب آرتیوان
هفت روز ضمات مرجوعی

ناموجود

ارسال توسط فروشگاه آنلاین کتاب هشت 8
ناموجود

ناموجود


توضیحات

کتاب همه دروغ مي گويند(اینترنت چه چیزهایی درباره خود واقعی مان به ما می گویند) ، از اخلاقيات در اقتصاد بين المللي گرفته، تا ورزش، نژاد، جنسيت ، جنسيت و موارد ديگر، اطلاعات و بينشي جذاب، غافلگيرکننده و گاهي بسيار خنده دار ارائه مي دهد. اين اطلاعات و بينش از ميان دامنه گسترده اي از داده ها گرفته شده است. چند درصد از راي دهندگان سفيد به باراک اوباما رأي ندادند، به اين دليل او سياه است؟ آيا جايي که به مدرسه مي رويد چقدر در داشتن يک زندگي موفق در آينده شما موثر است؟ آيا والدين به صورت پنهان و ناملموس فرزندان پسر را نسبت به دختران ترجيح مي دهند؟ آيا فيلم هاي خشن بر ميزان جرم و جنايت تأثير دارند؟ آيا مي توانيد بازار سهام را شکست دهيد و در آن به موفقيت دست يابيد؟ چقدر به طور مداوم در مورد زندگي جنسي خود دروغ مي گوييم و چه کسي نسبت به مسائل رابطه جنسي آگاه تر است، مردان يا زنان؟

ست استيونز با بررسي اين سوالات و تعداد زيادي سوالات ديگر، افشاگري هايي را ارائه مي دهد که مي تواند به ما کمک کند درک بهتري از خود و زندگي مان داشته باشيم. او با استفاده از مطالعات و آزمايشاتي به بررسي چگونگي زندگي و تفکر ما مي پردازد، و به روش هايي جذاب و غالباً خنده دار، ميزان واقعي بودن همه مسائل و جريانات دنيا را در آزمايشگاه نشان مي دهد. او با نتيجه گيري هايي عجيب اما واقعي که تفکر برانگيز و نگران کننده هستند، قدرت سرم حقيقت و پتانسيل هاي عميق آن را در برابر دنياي ديجيتال کشف مي کند.

اسيونز در کتاب “همه دروغ مي گويند”، تعصبات عميق دروني ما را مورد سوال قرار مي دهد، و ما را در معرض اطلاعاتي قرار مي دهد که مي توانيم از آنها براي تغيير فرهنگ خود استفاده کنيم و سوالاتي از خود بپرسيم که مي توانند براي سلامتي ما (چه عاطفي و چه جسمي) ضروري باشند. همه ما همه روزه تحت تأثير داده هايي گسترده قرار مي گيريم و تأثير آنها بر زندگي ما فراتر از آن چيزي است که فکر مي کنيم. همه دروغگوها ما را به چالش مي کشند تا از ديد آنها جهان را ببينيم و با دانستن اين نکته بايد تلاش کنيم به گونه اي متفاوت فکر کنيم.

ما در کتاب هشت اميدواريم با ارائه کتاب‌هاي اين‌چنين، به شما عزيزان کمک کنيم در دنياي امروز که سرشار از داده‌هايي است تشخيص درست يا نادرست بودن آن‌ها بسيار کار دشواري است، بتوانيد به بينشي عميق‌تر براي يافتن حقيقت و ساختن زندگي خود بر مبناي آن دست يابيد.

توضیحات تکمیلی

وزن 219 گرم
ابعاد 20 × 12 × 2 سانتیمتر
دسته بندی

موضوع اصلی

موضوع فرعی

نویسنده

,

مترجم

نقد و بررسی‌ها

درمورد این محصول دیدگاه درج کنید.

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.