کتاب شرمنده نباش دختر نشر کوله پشتی

جزئیات کتاب
ارسال فوق سریع به سراسر ایران با تیپاکس
موجود در انبار کتاب هشت
ضمانت اصالت کالا
سلامت فیزیکی کالا

10%30,000 تومان 27,000 تومان

تحویل کتاب 3 روزه
پشتیبانی تا 18 ساعت
پرداخت با درگاه بانکی
ضمانت اصل بودن
پرداخت درب منزل

مختصری از کتاب

کتاب “شرمنده نباش دختر: يک برنامه بدون شرمساري براي رسيدن به اهداف”، اثر ريچل هاليس، شما را در راه رسيدن به رؤياها و موفقيت‌هايي که آرزويشان را داريد، کمک مي‌کند. بيشتر زنان و دختراني که اين کتاب را براي خواندن انتخاب مي‌کنند، افرادي هدفمند و جوياي موفقيت در زندگي هستند. هر فردي هدف يا رويايي دارد که هميشه در قلبش بوده و هميشه به دنبال انگيزه‌اي مي‌گردد تا رو به جلو حرکت کند و به آن هدف و آرزو برسد. در ميان زنان، ممکن است کساني باشند که ندانند هدف‌گذاري در زندگي چگونه عمل مي‌کند و چطور بايد به اهداف خود برسند، چون از آن گونه افرادي نيستند که بتوانند به صورت خودخواسته و مستقل، اهداف خود را دنبال کنند. اما اميد به بهتر شدن زندگي و اميد به بهتر شدن خود، بدون عمل هيچ گونه ارزشي ندارد. براي رسيدن به موفقيت و اهداف بزرگ‌تان در زندگي بايد برنامه‌ريزي داشته باشيد؛ بايد بدانيد و تصميم بگيريد که دوست داريد واقعاً در آينده چه کسي باشيد و به اين شکل است که مي‌توانيد به هر آنچه که مي‌خواهيد دست يابيد.

کارهاي زيادي است که بايد در اين راه انجام دهيد و ساده‌ترين راه رسيدن به اهداف و آرزوهايتان اين است که هميشه تلاش خود را حفظ کنيد و از نااميدي دور باشيد. کتاب “شرمنده نباش دختر” به شما مي‌آموزد که چطور هدفمند به دنبال رؤياها و آرزوهايتان باشيد و چگونه در اين راه برنامه‌ريزي دقيق و کاربردي اي انجام دهيد. اين کتاب به شما مي‌گويد که چطور بدون هيچ‌گونه شرم‌ساري و نگراني از اين ‌که ديگران چه مي‌گويند يا چه فکر مي‌کنند، بهترين برنامه‌ريزي را براي زندگي خود داشته باشيد و گام به گام در راستاي محقق کردن اهدافتان پيش برويد.

بخشي از کتاب:
“من دوست شما ريچل هستم و مي‌گويم که من دوران سخت و دردناکي را پشت سر گذاشته‌ام؛ مي‌گويم با من بدرفتاري شده، احساس زشت‌بودن و بي‌ارزش بودن و کافي نبودن داشته‌ام، آن هم به هزاران شکل مختلف، اما تصميم گرفتم زندگي‌ام را اصلاح کنم. من زندگي‌ام را اصلاح کردم و بارها و بارها عليه دروغ‌ها و باورهاي اشتباه جنگيدم. با نگاه به حقيقت، چنين قدرتي را به دست آوردم، نه با توجه کردن به نظرات ديگران. شما هم مي‌توانيد اين کار را بکنيد.”

“آيا تا به حال لحظه‌اي را تجربه کرده‌ايد که در آن با انگيزه و پرانرژي آماده حرکت به سوي هدفتان باشيد؟ شايد مي‌خواستيد وارد مسير کاهش وزن شويد، شايد مي‌خواستيد ادامه تحصيل بدهيد، شايد داشتيد براي شرکت در نيمه‌ماراتن تمرين مي‌کرديد. هرچه بود آماده انجام دادنش بوديد و ناگهان… ناگهان يک نفر سر راهتان قرار گرفت.”

ما در کتاب هشت اميدواريم با ارائه کتاب‌هايي همچون “شرمنده نباش دختر: يک برنامه بدون شرمساري براي رسيدن به اهداف”، به شما عزيزان اين امکان را بدهيم که شناخت بهتري از خود و اهدافي که در رؤياهاي خود پرورده ايد، به دست بياوريد، و با برنامه‌ريزي درست و عملي بتوانيد به موفقيت‌هايي بزرگ در زندگي‌تان دست يابيد و تمامي اهدافتان را محقق کنيد.

مشخصات کتاب

وزن 200 g
ابعاد 21 × 15 × 1 cm
دسته بندی

موضوع اصلی

موضوع فرعی

نویسنده

مترجم

قطع کتاب

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کتاب شرمنده نباش دختر نشر کوله پشتی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.