ایمیل
تلفن
شناسه محصول: 9786004613187

کتاب کمتر گند بزن اثر گری جان بیشاپ

ویژگی‌ها
دسته بندی:
موضوع اصلی:
موضوع فرعی:
نویسنده:
مترجم:
قطع کتاب:
جلد کتاب: شومیز
فروشنده
Charvadeh

ناموجود

ارسال توسط فروشگاه آنلاین کتاب هشت 8
ناموجود

ناموجود


توضیحات

کتاب “کمتر گند بزن”، نوشته گری جان بیشاپ، درباره واگویه هایی است که ما معمولاً با خود داریم. طبق آموزه‌های کتاب، اگر ما کارهایی را انجام می‌دهیم که نباید انجام دهیم، یا برعکس، کاری را باید انجام می‌داده‌ایم، اما انجامش نداده‌ایم، مشکل از خود تخریبی ما است. دلایل مختلفی ممکن است باعث این خودتخریبی شود، مانند کسالت‌بار شدن زندگی، پیدا نکردن نیمه گم‌شده، عدم توانایی در پس‌انداز و… برای رسیدن به یک زندگی عالی، تنها پیش گرفتن شیوه‌هایی عادی نمی‌تواند ما را به آن برسانند.

کتاب “کمتر گند بزن”، ما را نسبت به افکار و اندیشه‌های نیمه خودآگاه خود روشن می‌سازد و به ما این قدرت را می‌دهد که منفی‌ترین افکار و رفتارهایمان را تفسیر کنیم و به صورت گام به گام آن‌ها را تغییر دهیم. به این شکل ما می توانیم زندگی ایده‌آل خود را بسازیم و به آنچه همیشه آرزویش را داشته‌ایم، برسیم.

در موارد بسیاری، ما راه ‌های اشتباهی را برای رسیدن به خواسته‌هایمان پیش می‌گیریم، اما با وجود این‌ که این راه‌ها ما را به مقصد نمی‌رسانند، آنها را مورد بازنگری قرار نمی‌دهیم و به مسیر اشتباه خود ادامه می دهیم. وقتی به خواسته‌هایی که در زندگی داریم فکر می‌کنیم، همیشه خود را کاملاً محق می‌دانیم که به آن‌ها برسیم، اما باید این را در نظر داشت که برای رسیدن به خواسته‌های بزرگ، نیاز است که راه درست را انتخاب کنیم و به سوی آنچه به دنبالش هستیم پیش برویم.

کتاب “کمتر گند بزن”، به ما کمک می‌کند راه‌های اشتباهی را که گاهی در زندگی در پیش می‌گیریم بشناسیم، و با کمک کنترل افکار خود و تغییر عادت‌ها در هر کجا که نیاز است، گام‌های مؤثری به سمت رسیدن به آمال و آرزوهایمان در زندگی برداریم.

ما در کتاب هشت امیدواریم با ارائه کتاب‌هایی همچون “کمتر گند بزن”، به شما عزیزان کمک کنیم اگر مسیری را به اشتباه به سمت محقق کردن آرزوهایتان در پیش گرفته اید، به این مسئله به‌خوبی پی ببرید و با اصلاح افکار و عادات خود، با قدرت به سوی رسیدن به آنچه در زندگی می‌خواهید پیش بروید.

توضیحات تکمیلی

وزن 165 گرم
ابعاد 21 × 14 × 1 سانتیمتر
دسته بندی

موضوع اصلی

موضوع فرعی

نویسنده

مترجم

قطع کتاب

جلد کتاب

شومیز

نقد و بررسی‌ها

درمورد این محصول دیدگاه درج کنید.

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.